'רוני יוציא אותם מהמצב הזה'

מכבי חיפה משוועת לחלוץ כמו רוברטו קולאוטי אחרי פתיחת הליגה הגרועה, אבל הוא נמצא בגרמניה הרחוקה ומשם אומר ל-TELESPORT: כואב לי שהדברים לא הולכים שמה

יום שלישי 18 ספטמבר 2007
אלחנן מלמוד

אם אפשר להצביע על סיבה אחת לפתיחת העונה הנוראית של מכבי חיפה זו העובדה כי חסר לה חלוץ ברמה גבוהה. למי שלא זוכר, ממש לפני תחילת העונה היה לקבוצה מהכרמל את החלוץ הטוב בישראל. 

רוברטו קולאוטי היה בדרכו לעשות עוד עונה במדים הירוקים כששנייה לפני פתיחת העונה החליט נשיא הקבוצה, יעקב שחר, שלפני שהוא מסיים חוזה, צריך לעשות קצת כסף ומכר את הארגנטינאי-ישראלי לבורוסיה מינשנגלאדבך הגרמנית.

כעת אולי מצטערים בחיפה כשלמרות המרחק, לקולאוטי עדיין מאד איכפת מקבוצתו לשעבר ואמר ל-TELESPORT: "כואב לי שהדברים לא הולכים שמה. אני מאמין שמי שנמצא שם יכול לשנות את המצב".

החלוץ גם שומר פינה חמה למי שסופג את כל הביקורת, מאמן הקבוצה, רוני לוי, שהביא אותו לקבוצה: "אני מאמין ברוני (לוי). אני נותן הרבה כבוד למה שהוא אומר. הגעתי לישראל בגללו. הוא מאמן גדול. אני לא חושב שאני יותר טוב משחקנים אחרים ולכן העזיבה שלי זאת לא הסיבה העיקרית למה שקורה בקבוצה. יש מספיק פוטנציאל בקבוצה".

קולאוטי המשיך: "חיפה קבוצה שתמיד מתמודדת על האליפות וגם השנה זה צריך להיות כך". לגבי מצבו הבריאותי אמר: "התאמנתי כבר 3 אימונים מלאים, אבל אני עדיין לא מרגיש 100 אחוז".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק