גאה בקבוצה שלי

כך מרגיש רפא בניטז, שקבוצתו סיימה בתיקו 1:1 בחוץ מול פורטו ועוד בעשרה שחקנים: הגיע לפנאט אדום, מקווה שילמד לקח. ברנד שוסטר: ראול הוא לוחם

יום שלישי 18 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
יוסי בניון לא היה שותף היסטורית עם ליברפול בליגת האלופות, אבל ראה מהספסל את כיצד חבריו סיימו בתיקו 1:1 מול פורטו ועוד בעשרה שחקנים.

רפא בניטז, מאמן ליברפול דווקא היה מרוצה מהתוצאה: "אני מאוד גאה בקבוצה שלי, הם הראו אומץ, במיוחד במחצית השנייה, עבדו קשה והשיגו את השער". 

לגבי הכרטיס האדום שספג פנאט התייחס בניטז: " כן ציפיתי לזה, הפאול היה בהחלט קשה והצהוב השני היה מחוייב המציאות. אולי הוא ילמד מהלקח". לגבי הפנדל שנפסק נגד ליברפול: "כן היה פנדל, אני בהחלט חושב כך". 

דירק קויט, ההולנדי שכבש את שער השוויון אמר: "לא שיחקנו מספיק טוב הערב במחצית הראשונה, המסירות הלכו קשה בינינו. במחצית השנייה הצלחנו למרות שהיינו ב-10 שחקנים". 

ריאל מדריד ממשיכה להרשים, קבוצתו של ברנאד שוסטר גברה על וודר ברמן 1:2 משערים של הקפטן ראול ושל רוד ואן ניסטלרוי. סנוגו מחוף השנהב כבש לאורחים. 

ברנאד שוסטר, מאמן ריאל נשמע מאוד מרוצה: "הקבוצה עבדה קשה בשביל הניצחון מול יריב קשה, נלחמנו הערב והניצחון מגיע לנו בצדק" .

המאמן היה מאוד שבע רצון מהיכולות של הקשר הארגנטיני הבינלאומי שלו גאגו: "הוא נתן משחק טוב מאוד,  נלחם וסגר היטב את דייגו.  אני מברך אותו על הופעתו המוצלחת במסגרת האירופית ועל המאמץ שהשקיע הערב".

המאמן הגרמני, לא שכח להחמיא לקפטן שלו:"ראול הוא לוחם, הוא אף פעם לא נשבר והוא לעולם לא יאבד את האיכויות שלו".

תומאס שאף, מאמן וודר ברמן פירגן ליריבה:"התוצאה לא משקרת, הגיע להם הניצחון. רצינו לשחק התקפי, אך האיכות שלהם ניצחה את המשחק".

מילאן פתחה ברגל ימין את ההופעה האירופית שלה, לאחר שבליגה לא השכילה לנצח בשני משחקיה האחרונים. הרוסיונרי גברו הערב על בנפיקה 1:2.

קארלו אנצ'לוטי, מאמן מילאן סיכם: "הצלחנו לכבוש מוקדם ומנענו מבנפיקה לשחק פתוח, דבר זה נתן לנו יתרון במגרש ביציאה מהירה למתפרצות. הגענו להרבה מצבים ויכולנו לכבוש יותר אך אני מרוצה מההופעה שלנו היום".

אנצ'לוטי אהב מאוד את משחקו של הקשר האחורי שלו פירלו: "הוא פשוט מבריק, המשחק שלו מאוד חכם והאיכויות שלו מאוד גבוהות , אין הרבה קשרים שיש להם יכולות כמו שלו".

צ'לסי ממשיכה לדשדש, קבוצתו של מורינו סיימה הערב בתוצאת תיקו 1:1 בבית מול רוזנבורג הנורבגית. נקודת האור היחידה היא ששבצ'נקו שבר בצורת וחזר לכבוש.    

ז'וזה מוריניו ,מאמן צ'לסי היה מאוד מאוכזב: "היו לנו יותר מ20 מצבי הבקעה ורק כדור אחד פגש את הרשת. אז כנראה שאנו צריכים 40 מצבים כדי לכבוש יותר משער אחד. שיחקנו נגד קבוצה שהתגוננה כל המשחק והייתה מאורגנת".
 

תמונה: רויטרס.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק