נמני טס להחתים בלם

מחר יפגשו מנכ"ל מכבי ת"א, עוזי שעיה ויו"ר בית"ר ירושלים, אלי ארזי לפגישה ידידותית וידונו גם בנושא רכישתו של תומר בן-יוסף

יום ראשון 23 דצמבר 2007
אשר גולדברג
מנג'ר וקפטן מכבי ת"א, אבי נמניȬ המריא לספרד כשהמטרה היא להחתים בלם שמוגדר על ידי מכבי ת"א בעל שם אירופאי מוכר.

מכבי ת"א הקציבה כמיליון דולר עבור השחקן כשמקביל תתקיים מחר פגישה בין מנכ"ל מכבי ת"א, עוזי שעיה ליו"ר בית"ר ירושלים, אלי ארזי. הߩניים ידידים ותיקים ונראה שידברו גם על נושא העברתו של תומר בן-יוסף לקבוצה. התקציב לעסקה עומד על  1.6 מיליון שקלים.

החלוץ הברזילאי של מכבי ת"א, ז'וזה רמאליו, שקיבל את ההודעה על כך שלא ימשיך לשחק בשורות מכבי ת"א, נפרד ברӐיון פרידה.

"מבחינתי מכבי תל אביב זה מועדון גדול והייתי שמח להמשיך ולשחק בו. שמחתי להיות חלק מהקבוצה", פתח זוזה רמאליו את דבריו בראיון פרידה לאתר הרשמי של מכבי ת"א, אשר נערך באמצעות מתורגמן.

"אניȠמבין שמדובר בכדורגל וזה המצב. אני מכבד את המועדון ומאחל לו בהצלחה". המשיך רמאליו לגבי עזיבתו. 

על קבלת הפנים שערכו לו כשהגיע לארץ, השיב רמאליו: "הייתי מאוד מרוצה מקבלת הפנים בקבוצה. דאגו שהשחקנים ישלבו אותי וידברە איתי, ואפילו הוזמנתי לארוחות בימי שישי. השחקנים קיבלו אותי בחמימות ועזרו לי להשתלב במהירות".

לגבי העבודה עם הצוות המקצועי אמר רמאליו: "הייתי מאוד מרוצה במכבי מהמאמן והצוות המקצועי והרפואי. ניר ערך לי שיחה באמצעות מתוۨגמן, וחזר וביקש ממני לפנות אליו ישירות בכל בעיה שהיא, והוא נתן לי להרגיש טוב כבר מההתחלה".

בסיום הודה רמאליו לאיש שהביא אותו למועדון: "אני רוצה להודות לאבי נמני על מה שעשה עבורי. אני יודע כמה מאמצים הוא השקיע על מנת להביא אותי לשחק ۑמכבי".

צילום: עודד כהן. המכבי דוט.קום

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק