אוסטפלד דורשת מירמי פיצוי

מאמנת רמה"ש דורשת מיו"ר איגוד הכדורסל, ירמי אולמרט, התנצלות ופיצוי בסך 200 אלף שקלים לאחר שזה כינה אותה "פרה ברפת". עו"ד איתן ארז מייצג את אוסטפלד בפרשה

יום שני 24 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT

אורנה אוסטפלד, חברת הנהלת איגוד הכדורסל במשך שנים רבות, ומאמנת קבוצת הנשים ۑכדורסל אלקטרה רמת השרון, דורשת התנצלות ופיצוי בסך 200 אלף שקל מיו"ר איגוד הכדורסל ירמי אולמרט, לאחר שזה כינה אותה "פרה ברפת". 

כשנשאל על כך, לאחר מכן, הגדיל לעשות אולמרט כשהסביר:  "היא גיעגעה בקוߜות כמו נהמות במגרשי הספורט, אז אמרתי לה שהיא מזכירה לי את העגלה שלנו ברפת בבנימינה".

במכתב שהוגש לירמי אולמרט על ידי עו"ד איתן ארז נכתב: "לדאבונה של מרשתי, היא איננה יכולה להבליג עוד על התנהגותך כאשר אתה מלבין את פניה בפני חברי הנהלת האיגוד, מתנהג אליה בבוטות וגסות תוך שהנך מציין כי היא מזכירה לך פרה, כאשר מדובר בדברי בלע המתפרסמים מיד למאות אלפי אנשים".
 
במידה ולא תפורסם התנצלות ולא ישולם פיצוי, תפעל אוסטפלד בהליכים משפטיים לרבות הגשת תביעת דיבה בבית המשפט המוסמך.

ראוי להזכיר כי  אורנה אוסטפלד, הינה אחת משחקניות העבר הגדולות של ישראל ומייסדת מחלקת כדורסל נערות ונשים של אגודת הספורט ברמת השרון. במקביל לפעילותה הספורטיבית פועלת ללא לאות מזה למעלה מ- 20 שנה לשוויון לנשים בספەרט ומכהנת כחברת מועצת עיריית רמת השרון ומחזיקת תיק הגמלאים בעירייה.

כמאמנת קבוצת הנשים של אלקטרה רמת השרון, תפקיד בו משמשת אוסטפלד עד היום, היא הביאה את הקבוצה להישגים רבים לרבות זכייה ב- 4 אליפויות, 5 גביעים והעפלה היסטורית לגӞר גביע רונקטי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק