שחקו למען הסמל של צ'לסי

אברהם גרנט, המאמן הישראלי, כבר מתאקלם במועדון הלונדוני וערך שיחה קצרה עם שחקניו. מחר יערוך המאמן אימון הכנה לקראת משחק העונה ביום ראשון מול צ'לסי

יום חמישי 20 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

אברהם גרנט, יעביר מחר בבוקר את האימון השני שלו בצ'לסי לקראת המשחק בראשון בחוץ נגד מנצ'סטר יונייטד.

אחרי האימון יגיע גרנט לביתו, ויתחיל בהכנות לצום יום הכיפורים. במוצ"ש אחרי הצום תטיס צ'לסי את גרנט יחד עם בן חיים במסוק מיוחד לבית המלון במנצ'סטר, שם תתכנס בצ'לסי.

גרנט העביר לפני הצהריים את האימון הבכורה שלו במתחם האימונים של צ'לסי. לפני האימון התכנסה הקבוצה לפגישת פרידה מהמאמן מוריניו.

אחרי שמוריניו עזב את את החדר, הציג מנכ"ל צ'לסי פיטר קניון את אברהם גרנט לפני השחקנים. גרנט דיבר בקצרה לפני השחקנים ואמר: "בואו נמשיך קדימה, יש לנו דרך ברורה וכולנו ביחד. אני מאמין בכם וכולנו פה למען הסמל של צ'לסי".

גרנט אינו מתכוון לבצע שינויים מקצועיים בקבוצה, כשההרכב הראשון קבוע, עם שינויים שיהיה בהתאם לרצף וחשיבות המשחקים בליגה, ליגת האלופות והגביעים האנגליים.

מחר (שישי)כבר יתרגל גרנט את ההרכב המיועד ליום א', נגד מנצ'סטר יונייטד. את אימון יום שבת יעביר עוזרו של גרנט לפי התוכניות המתואמות עם הצוות המקצועי.

טל בן-חיים שלא יתאמן ביום כיפור, לא יפתח בהרכב הראשון וצפוי להיות בסגל הרחב על ספסל המחליפים. 

גרנט מאמן צ'לסי

בוקר טוב לקורא שלמה שרף. אברהם גרנט האיש שאתה כה מחבב הוא  מאמן צ'לסי החל מהיום. גרנט יאמן את צ'לסי יחד עם סטיב קלארק.

בהודעה שפירסמה צ'לסי נמסר כי: "מועדון צ'לסי מאשר כי אברהם גרנט וסטיב קלארק יהיו אחראים על הקבוצה הבוגרת החל מהיום. המועדון שמח שבדמותו של גרנט יש לנו אדם מנוסה שיכול באופן מידי לפעול להגשמת כל יעדינו. בקלארק אנו רואים אדם הממלא תפקיד חיוני בהצדעתה של הקבוצה קדימה. אברהם וסטיב נהנים מאמוננו המלא ותמיכתנו".

העיתונות האנגלית יודעת לספר כי הקשרים הטובים של גרנט עם הבעלים אברמוביץ' ויתרה מזאת הנחישות, התמדה והעובדה שמדובר על מישהו מתוך המערכת נתנו  לגרנט יתרון מסוים על שאר המתמודדים.

כזכור, גרנט הגיע לצ'לסי בפתיחת העונה אחרי שעזב את פורט'סמות אליה הגיע לפני כשנה וחצי. בקבוצתו הקודמת של גרנט הוא היה מנהל טכני ובצ'לסי היה למעשה יועצו של הבעלים רומן אברמוביץ'.

כבר ביום ראשון מחכה לגרנט משחק מרתק מול האלופה מנצ'סטר יונייטד אחת התמודדות איתו על תואר האליפות.

כזכור, בצ'לסי משחק טל בן חיים, כאשר גם בן סהר שייך לקבוצה והושאל בפתיחת העונה לקווינס פארק ריינג'רס.


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק