שלב הבתים או הביתה

הפועל ת"א עסוקה בדברים אחרים ולא בסולנה השבדית (20.50). האוהדים מתגייסים למבצע "הקללה השבדית", אסולין סירב לסולחה עם "המרגל" בואטנג ופרשת עובד נמשכת

יום חמישי 20 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

ההכנות של הפועל ת"א למשחק הערב בבלומפילד (20.50) בגביע אופ"א נגד סולנה השבדית הן מהצולעות והפושרות של הקבוצה בשנים האחרונות באירופה.

האדומים נתנו לאירועים יום-יומיים להשתלט על ההכנות למשחק שכל העונה הנוכחית בנויה סביבו, "שלב הבתים באופ"א". שימו לב לכמות הפרשות שפקדו את הקבוצה בשבוע האחרון: פרשת מאמן בני יהודה, ניצן שירזי ואמירתו נגד אנסומבו, כותרות ההמשך סביב הדיון המשפטי מול עידן סרור, פרשת ליאור אסולין והאיחור שלו לאימון, ההתעסקות בכושרו ועתידו של ראובן עובד בקבוצה, פרשת האגרוף של וינסנט אניימה וההתעסקות של אחרי העונש, מתן במה לדודו דהאן ובואטנג, "מרגלי האטום", התלות כביכול בברוך דגו הפצוע, הניסיון לחמם את הקהל נגד הקבוצה השבדית ומאמנה אשר מזלזלים באוהדים של הפועל ת"א. פשוט יותר מידי אירועים שהשחקנים רואים, אירועים אשר עולים לדיונים בשיחות בין הכדורגלנים.

שחקן בהפועל ת"א אמר: "המשחק הזה יכול וחייב להשאיר את הפועל ת"א בכותרות בדרך לשלב הבתים. שלב הבתים קשור גם לליגת העל, אחד מקרין על השני. אם נפסיד בבלומפילד לסולנה ברור שהעונה תתרסק. בלי שלב הבתים באופ"א גם האוהדים המסורים יורידו פרופיל לעונה אפורה. נראה שהמסר לא הועבר לשחקנים וכולנו ובעיקר הברזילאים לא קולטים את חשיבות המשחק הערב".

את המסר אמורים להעביר האוהדים, "הצבא האדום" שמחוייב למפגן תמיכה ודחיפת ענק. נכון לצהרי היום הבטיחו כ-11 אלף אדומים את מקומם בבלומפילד.

נאתכו יפתח במקום דגו

במקומו של ברוך דגו הפצוע ישחק הצעיר ביבראס נאתכו. ראובן עובד יישב על ספסל המחליפים כשרק ההתנהלות של מאמנו גיא לוזון תקבע את רצונו של הקשר לעזוב בקרוב את "הבית האדום". מקורבי עובד הבהירו שהמשחק הערב הוא מבחן. עובד רוצה לשחק ולהוכיח כי מקומו הוא על כר הדשא. עובד ממתין לשינוי בחשיבה כלפיו של הצוות המקצועי.

בקבוצה ובעיקר בצוות המקצועי מקבלים בסיפוק את העובדה שיוסי אבוקסיס לקח צעד לאחור ובפעם הראשונה קולו לא נשמע סביב ההכנות למשחק נגד סולנה. אתמול ניסה דרק בואטנג מבית"ר ירושלים, שחקנה של סולנה לשעבר, לקיים סולחה עם ליאור אסולין. מנהלי הפועל ת"א והחלוץ עצמו העדיפו לתפוס מרחק מהקשר הגנאי שביצע עבור סולנה סקאוטינג מזלזל על הפועל ת"א.

גורם בהפועל ת"א: "לבואטנג הייתה מוטיבצית שיא להעביר לסולנה דברים שהוא אפילו לא התבקש. האמירות שלו נגד הפועל ת"א היו מזלזלות, אנחנו לא נשכח לו את זה".

הפועל ת"א: אניימה, בונדר, דוס סנטוס, דואני, אנטבי, באדיר, נאתכו, אנסומבו, אבדג'י, ג'וניור, אסולין. המאמן על הקווים יהיה רפי כהן.

גיא לוזון יישב ביציע הקרוב לספסל המחליפים בגלל עונש הרחקה.

נורלינג: יהיה קשה מאוד

מאמן קבוצת סולנה, רייקרד נורלינג האושם על-ידי הפועל ת"א, כמי שאינו נותן כבוד ומזלזל באוהדי הפועל ת"א. העיתונאים השבדים שפנו למאמן בנושא שמעו מנורלינג: "יהיה משחק קשה וצמוד".

הפועל ת"א חזקה והקהל שלה הוא זה שדוחף אותה. אני ושחקני מכבדים את הפועל, נותנים לה כבוד ולא עוסקים כלל באוהדים שלה או בשחקנים. ההכרעה תעבור בסופו של דבר לגומלין בשטוקהולם, אנחנו מוכנים להפועל ת"א".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק