נמני: הוא פשוט מוכשר

אנשי הכדורגל בישראל לא הסתירו את התרגשותם והפתעתם ממינויו של אברהם גרנט למאמן צ'לסי. זאב זלצר: טבעי היה שיבחרו בו כי הוא מתוך המערכת. דודו אואט: חשוב שצ'לסי תצליח. האווירון: הכל בזכות פיני זהבי

יום חמישי 20 ספטמבר 2007
 מינויו של אברהם גרנט כמאמן צ'לסי הפתיע רבים בכדורגל הישראלי, אולם רובם כמובן מפרגנים לו.

אחד מידידיו הקרובים, אבי נמני אמר הבוקר: "זה מגיע לגרנט. הוא מאמן מוכשר בעל ידע רב זה מגיע לו והוא הגיע לזה בזכות. חשוב מאוד לכדורגל הישראלי שגרנט יצליח כי זה יעשה טוב לשם שלנו".

השוער דודו אוואט: " נאחל לאברם בהצלחה. זה תפקיד מחייב. אם צ'לסי תצליח זה יהיה מצוין עבור כולנו".

זאב זלצר, מאמן נבחרות הנוער של ישראל אמר כי: "המינוי בכלל לא הפתיע אותי. הוא היה במערכת וטבעי היה שיילכו אליו. אני שמח בשבילו ומאחל לגרנט בהצלחה".

חברו הטוב של גרנט, אייל לחמן: אני תמיד האמנתי שגרנט יגיע לטופ. הוא מאמן מצוין, מתקדם. עם רקורד. אברמוביץ' לא טועה וגרנט עוד יוכיח לכולם".

שאול איזנברג שעבד עם גרנט בנבחרת: "הוא המאמן הישראלי המצליח ביותר. הוא הגיע לאן שצריך. באירופה לא פראיירים. יש לו קבלות ואני שמח בשבילו".

אלון מזרחי אמר לגלי צה"ל: "הכל בזכות פיני זהבי. הוא שולט בכדורגל האנגלי ויכול לעשות מה שהוא רוצה שם".

ג'ובאני רוסו: "המינוי מראה שאין דבר שאי אפשר להגיע אליו. אני שמח בשביל אברם, זה גדול. אין לי ספק שהוא יצליח בצ'לסי ויזכה איתה בצ'מפיונס. אני חושב שלאחר מכן הוא יגיע לברצלונה. 

עוזר מאמן הנבחרת, משה סיני : זה לא דבר פשוט להגיע לקבוצה ברמה כזו של צ'לסי. בהחלט כל הכבוד, אני מאחל לו בהצלחה ואין ספק שהוא עשה את הדבר הגדול ביותר בכדורגל הישראלי. 

מאמן בית"ר ירושלים, יצחק שום : אני מאחל לו בהצלחה, כל הכבוד על העמדה בה הוא נמצא. אני מאמין שכמו שאני הגעתי לפנאתנייקוס ביוון, ועכשיו גרנט בצ'לסי, המינוי הזה יפתח עוד דלתות למאמנים ישראלים נוספים באירופה, כמו בכדורסל. 

מנג'ר "מנצסטר סיטי" ובעבר הלא רחוק מאמן נבחרת אנגליה, סוון גוראן אריקסון: אני מכיר קצת את גרנט. אני חושב שהוא איש מקצוע טוב עם ניסיון עשיר. הוא עשה עבודה טובה בנבחרת ישראל ומדובר באדם שמבין כדורגל. אני חושב הוא מוכן לעבוד בצ'לסי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק