''פצועי מכבי ת''א מתחזים''

הציטוט שבכותרת שייך לבכירים במכבי ת"א הטוענים כי חלק מהפצועים בקבוצה מתחזים במטרה שלא לחזור לשחק בגלל מצבה המקצועי של הקבוצה של ניר לוין

יום חמישי 20 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

אילו היינו מכנסים מספר אוהדים של מכבי ת"א לשיחה קרוב לוודאי שהם לא היו מצליחים להחליט מהו המשבר היותר חמור שעובר על הקבוצה מאז פתיחת העונה הנוכחית.  זה המקצועי או שמא זה הכלכלי? 

כך או כך למצבה של הקבוצה הצהובה של ת"א לא עוזרת רשימת הפציעות הכמעט אינסופית שכללה כמעט את כל שחקני הסגל מאז נפתחה העונה. מי לא היה שם? שחקני בעלי פציעות ארוכות כאבי יחיאל, משה מישאלוב ומילאן מרטינוביץ' ושחקנים שנעדרו לתקופות קצרות בהרבה דוגמאת עומר פרץ, שירו ייני ודן רומן.

בשבועיים האחרונים החלו לצוץ בקבוצה קולות של בכירים במועדון אשר טוענים כי חלק מהפציעות של שחקני מכבי הינם פסיכולוגיות וכי חלק  מהפצועים פשוט מתחזה לפצוע בכדי לא להיות שותף לביזיונות של הקבוצה על כר הדשא. 

הביקורת על אותם מתחזים כבר גררה אחריה יצרים וריגושים בקרב שחקני המועדון והמקורבים אליו. אחד האנשים הבכירים במועדון דיבר הערב עם TELESPORT ואמר כי חלק מהפצועים נותרים צמודים למיטתם בשל העובדה שאינם רוצים כלל להיות שותפים לעונה הנוכחית של הקבוצה. 

בחדר ההלבשה של הצהובים גם לא סלחניים לגבי השחקנים אשר לפי דעתם של חלק מהשחקנים מתחזים. שחקן בכיר אמר לנו הלילה: "האמירות על פחד של חלק מהשחקנים ידועות לנו,  זו בושה, ומראה על חוסר מיקצוענות וידע שכן אין גבר כזה בעולם ששחקן כדורגל יביים פציעה בגלל יכולת קבוצתית חלשה. השחקנים הפצועים, פצועים באמת, איך אפשר להאשים אותם בהתחזות שחקנים כמו מישאלוף ואבי יחיאל"?

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק