שאראס שוחרר, בדרך ליוון

גולדן סטייט והרכז הגיעו להסכמה על התרת חוזהו ועל פי דווחים ביוון הליטאי בדרך לקבוצה של אוברדוביץ' תמורת 8 מיליון דולר לשנתיים. בינתיים סקוטי פיפן עושה קמבאק - בפינלנד

יום חמישי 20 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
זה היה צפוי אך הערב זה הפך לרשמי, שארונאס יאסיקביצ'יוס עזב את קבוצתו ב-NBA הגולדן סטייט  ווריירז לאחר שהקבוצה קנתה את חוזהו ושחררה אותו מהקבוצה. לפי הסיכום בין שני הצדדים שאראס יקבל פיצוי כספי מסוים על התרת החוזה עימו שהיה אמור להימשך לעוד עונה אחת בה היה אמור להשתכר כארבע מיליון דולר ויתרה מכך הוא שחקן חופשי.

כעת פניו של שאראס הם לאירופה כשככל הנראה הטיסה הראשונה עליה יעלה תהייה לאתונה בירת יוון שם צפוי הליטאי לבלות את מרבית זמנו בשנתיים הבאות תחת הדרכתו של זלודימיר אובראמוביץ' שקבוצתו פנאתינייקוס מוכנה לשלם סכום אסטרונומי עבור שירותיו של הרכז. 

פיפן עושה קמבאק - בפינלנד

טרנד הקמבאק ממשיך להכות גלים בין פורשי ה-NBA והפעם סקוטי פיפן הודיע הערב כי הוא קרוב לסיכום על חוזה לשני משחקים בלבד עם קבוצת טורפאן הפינית. 

אם הכל ילך כשורה, צפוי פיפן (42) להגיע לסקנדינביה לקראת השנה החדשה ולערוך שתי הופעות במדי הקבוצה כאשר עדיין לא הוחלט האם יהיה מדובר במשחקי אימון או במשחק רגיל במסגרת הליגה המקומית. 

לצערנו בניגוד לשחקנים אחרים שרוצים לשוב למגרש בשל אהבתם למשחק החזרה של פיפן נעוצה ברצונו להרוויח כסף מהיר בכדי לכסות חובות שיצר בחייו האישיים במהלך השנים האחרונות.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק