אנגליה מצאה שוער?

שוערה הספרדי של ארסנל, מנואל אלמונייה, הודה היום בכלי התקשורת באנגליה כי ישקול לשחק במדי הנבחרת של קאפלו, במידה חלא תגיע פנייה ממאמן נבחרת ספרד, לואיס ארגונייס

יום רביעי 26 דצמבר 2007
אבי יופה
אחת הסוגיות הבוערות איתן יאלץĠלהתמודד המנג'ר החדש של נבחרת אנגליה, פאביו קאפלו, היא איוש אפודת השוער הראשון. אחרי הטעויות הקריטיות של פול רובינסון וסקוט קארסון בטורניר מוקדמות היורו האחרון, חייבת אנגליה למצוא במהרה שוער ראשון ברמה נאותה שיוכל להחזיר את הביטחון לחלק האחורי. 
Ȋ
אחד השמות המעניינים שעלו לאחרונה בהקשר זה, הוא שוערה של ארסנל, מנואל אלמונייה. הספרדי בן ה- 30, יליד פמפולנה, טרם זכה לקריאה ממאמנה של נבחרת ספרד, לואיס ארגונייס ויוכל לשחק במדי אנגליה בעוד כשנה. היום הוא הודה בכלי התקשורת באנגליה כי המחשבה לשחק במۓים הלבנים שחורים תחת הדרכתו של קפאלו, בהחלט מעניינת אותו. "אבחן את מצבי", סיפר השוער בן ה- 30, שקבוצתו ספגה העונה 15 שערים ב- 18 משחקי ליגה, "טרם קיבלתי קריאה מנבחרת ספרד. במידה וירצו אותי כשוער נבחרת אנגליה, אשקול את הנושא. אני לא שולל דבר. אשמח לקבל החלטה שתשמח אותי ואת משפחתי. אם איאלץ לבחור בין אנגליה לספרד, זו תהיה החלטה קשה, אבל זה הכדורגל".

תגובות

טלספורט בפייסבוק