גם הנשים באליפות אירופה

אחרי התצוגה הנהדרת של נבחרת הגברים באליפות אירופה, תנסה לעשות זאת גם נבחרת הנשים שגם עלתה ב"הזדמנות האחרונה". ותודה לסלובקיה...

יום שישי 21 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
אחרי שנבחרת הגברים של ישראל עלתה לאליפות אירופה דרך טורניר ההזדמנות האחרונה בכדי לתת שם תצוגות נפלאות ולהביא הרבה כבוד לספורט הישראלי, תנסה לעשות זאת גם נבחרת הנשים בניצוחו של אלי רבי, שעלתה לאליפות אירופה בדיוק באותה הדרך.

נבחרת הנשים שובצה לבית משולש עם סלובקיה ופולין ממנו עולה רק אחת לאליפות. ישראל ניצחה את סלובקיה 71:84 במשחק הראשון אך נכנעה לפולין במשחק השני בתוצאה 78:71.

בערב שישי נערך המשחק השלישי והאחרון בבית בין סלובקיה לפולין, כאשר פולין זקוקה היתה לניצחון בכדי להבטיח את העליה בזכות שני ניצחונות. לעומת זאת במקרה של הפסד פולני, ידעו שלוש הנבחרות כי מה שיכריע יהיהו הפרשי הסלים.

ישראל החזיקה אצבעות לכל ניצחון סלובקי בין 2 ל-19 נקודות, שכן ניצחון סלובקי בן נקודה אחת בלבד עדיין היה מעלה את הפולניות וניצחון סלובקי ב-20 פלוס והם היו עולות בעצמן.

לבסוף הסלובקיות עשו עבורינו את העבודה, ניצחו לאחר מותחן גדול 74:76 ושלחו את נבחרת ישראל לאליפות אירופה. ישראל חייבת תודה גדולה לנבחרת הסלובקית שנלחמה בדקות הסיום ועשתה זאת למרות שכברלא נותר לה סיכוי לנצח ב-20 הפרש ולעלות בעצמה.

במחצית פולין עוד הוליכה בתוצאה 34:38 אך רבע שלישי ענק של הסלובקיות שהסתיים ב-10:28 לטובתן, שינה את התמונה והותיר גם להן סיכוי. אך הפולניות חזרו למשחק עם רבע רביעי גדולמשלהן ואף היתה להן הזדמנות לנצח כשביברזיקה זרקה שלשה 3 שניות לסיום אך החטיאה. פולין וסלובקיה הולכות הביתה, ישראל הולכת לאליפות אירופה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק