גרנט השיב את בן-חיים להרכב

המאמן הישראלי השיב את הבלם למרכז ההגנה לקראת המשחק מחר מול מנצ'סטר יונייטד למרות שזה לא התאמן היום בשל הצום. אווירה טובה באסיפת השחקנים האחרונה לקראת המשחק

שבת 22 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
מאמנה החדש של צ'לסי אברהם גרנט בילה את יום כיפור בביתו בלונדון והגיע הערב לבדו לבית המלון בו שוכנת הקבוצה במנצ'סטר לקראת המשחק מחר מול אלופת אנגליה, מנצ'סטר יונייטד. 

גרנט כבר תפס פיקוד על מהלך העניינים של הקבוצה לקראת מחר ועם הגעתו הודיע לשחקניו מי יכלל בין אחד עשר הפותחים מחר כשהבלם טל בן - חיים שלא פתח בשלושת המשחקים האחרונים של הקבוצה ותיפקד בהם רק כמחליף שב אל ההרכב הפותח. 

מה שמעניין בסיפור הרכבתו  של בן - חיים בהרכב מחדש הוא שזה בא על חשבונו של אלכס הברזילאי שהיה רכש משמעותי של מוריניו והורכב במשחק האחרון של הקבוצה מול רוזנבורג הנורבגית.  בנוסף המהלך נעשה על אף שבן- חיים לא התאמן עם יתר חבריו לקבוצה היום בשל הצום. 

הבוקר: קלארק תירגל. בהוראות גרנט

צ'לסי קיימה הבוקר בלונדון את האימון המסכם שלה לפני המשחק מחר (ראשון) נגד מנצ'סטר יונייטד בחוץ. את האימון העביר עוזרו של גרנט, סטיב קלארק שכבר אתמול קיבל מגרנט את התכנית המקצועית והתירגולים של ההרכב שאמור לפתוח מחר מול האלופה ממנצ'סטר.

שחקני צ'לסי יגיעו לבית המלון במנצ'סטר הערב, שם ימתין להם הבלם הישראלי טל בן חיים שהקדים מאתמול את הגעתו למנצ'סטר וצם בבית המלון.

בינתיים, לנוכח פירסומים שונים בתיקשורת האנגלית, הכתובה והאלקטרונית, על רצונו של החלוץ דידיה דרוגבה לעזוב את צ'לסי, הבהיר הבוקר מקורב לאברהם גרנט: "אם דרוגבה יבקש מגרנט לעזוב, בקשתו תענה בחיוב. שום שחקן לא מוחזק בכח, זו דרכו של גרנט. לכל שחקן יש תג מחיר והנושא יהיה שייך להנהלה. בכל מיקרה, לפני חודש דצמבר אין העברות באירופה ולכן לא ניראה שפרסומי ההזדהות של דרוגבה עם מוריניו נכונים. גרנט מחזיק מהחלוץ האוקראיני שבצ'נקו ובכוונתו לתת לו יותר משחקים מבעבר בהרכב צ'לסי".

בנושא תעודת המאמן המיוחדת של אופ"א (פרו) שגרנט חייב להציג להתאחדות לכדורגל באנגליה, יסתדרו הדברים בקרוב לאחר שגרנט שוחח עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון ועם יו"ר ארגון המאמנים אמנון רז.

גרנט כמאמן נבחרת לאומית לשעבר, זכאי להקלות לפי חוקי אופ"א כמו דרור קשטן, שלמה שרף, יצחק שום וזאב זלצר. גרנט יגיע לישראל כדי לתת הרצאות לפני חניכי מכון וינגייט ובפני קורסי המאמנים השונים שיאפשרו לו עד סיום העונה לקבל את תעודת הפרו (מיקצוען).

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק