חונקאל בדרך למכבי

ג'ונתן חונקאל, שנבחן לפני מספר שבועות בקרית שלום, קיבל הודעה לחזור ולחתום במכבי תל אביב שממתינה לתשובתו. מרטינוביץ' ינחת מחר לאחר סדרת טיפולים בארצו

שבת 22 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
ג'ונתן חונקאל, הקשר הספרדי ששיחק בשנה שעברה במדי סלטה ויגו, המשחקת כיום בליגת המשנה בספרד.  קיבל אתמול הודעה ממכבי ת"א להגיע לישראל על מנת לחתום על חוזה.חונקאל עזב את ישראל לפני שלושה שבועות,  לאחר שנתגלה לו בעיה בברך.

הספרדי, עבר סידרת טיפולים בארצו, דבר שהעלה שוב את שמו של השחקן  אצל המאמן לוין והקפטן אבי נימני כאופציה לחיזוק. סוכנו הישראלי של הקשר הספרדי,  אמור לשוחח עימו היום כדי לקבל את אישורו הסופי להגיע לקרית שלום. חתימתו הצפויה של הקשר מותנת בכך שיעבור בהצלחה את הבדיקות הרפואיות.

המגן השמאלי, אורי שטרית סובל בימים האחרונים מכאבים בשרירי הבטן. המגן הצעיר אמור לעבור השבוע בדיקות על מנת לקבוע את חומרת פציעתו, דבר שיכול למנוע את שיטופו במשחק החשוב ביום שבת הקרוב מול חיפה.  

בלמה הסרבי של מכבי ת"א מילאן מרטינוביץ' אמור לשוב מחר ארצה לאחר יותר משבועיים של טיפולים בברכו על ידי רופאה של קבוצת הכוכב האדום בלגראד.

מרטינוביץ' שישוחח לראשונה עם מאמנו החדש ניר לוין ביממה הקרובה, צפוי לשוב לאימוני הקבוצה כבר ביום שני כשמטרתו להיות כשיר כבר למשחקה הבא של הקבוצה מול מכבי חיפה בשבת הבאה. 

יחד עם חזרתו למגרש האימונים חידש  מרטינוביץ' את בקשתו לשדרוג בשכרו כפי שהובטח לו לדבריו בעת השדרוג הקודם בפתיחת העונה. בקבוצה לא מתכוונים לשדרג את שכרו של הבלם שבקיץ היה מבוקש על ידי מכבי חיפה.

בכיר במכבי ת"א הבהיר הערב "למרטינוביץ' יש בעיה פסיכולוגית ולא פציעה חמורה בברך. אם הוא יסדר לעצמו את הראש ויחזור לשחק כפי ששיחק בעונה שעברה שאר הדברים יסתדרו, גם בנושא הכספי".לדברי אותו בכיר במכבי ת"א מאמינים כי שובו של הבלם למגרשים יביא לשינוי המיוחל בקבוצה. 
  

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק