a

ממשיכים בחגיגה

במוקד היום- אייאקס האימתנית תארח את טוונטה בתקווה לחזור למסלול הניצחונות, ובלקבורן רוברס תרצה להנחיל למנצ'סטר סיטי הӤסד ביתי ראשון, במפגש בו צמד חלוצי המטרה יתחרו ראש בראש על התהילה

יום רביעי 26 דצמבר 2007
מתן שמי
אמש כוכבי הפריימרליג סיפקו לנו מגוון משחקים מרתקים, וגם יום רביעי מסדר לנו שלושה הימורים גדולים. טוונטה הצנועה תרצה לנצל את חולשתה הרגעית של אייאקס ולזכות בניצחון חוץ מפתיע, סוון גוראן אריקסון ומנצ'סטר סיטי יארחו את בלקבורן בתקווה לשמור על מאזן ביתי מושלם, ורוקה סנטה קרוז החלוץ הפרגוואי הבינלאומי ירצה לגבור על רונלד ביאנקי האיטלקי במאצ' אפ מרתק.  
č


משחק מספר 67: אייאקס – טוונטה 

לאלו שעדיין מגששים ומחפשים בנרות ליגה אירופאית חזקה ומסקרנת, ביקור קטן בהולנד בוודאי יפתור את הבעיה. 5 נקודות בלבד מפרידות בין מוליכת הטבלה, פיינורד, לבין המדורגת רביעית והערۑ אנחנו נגיע לאמסטרדם ארינה, לביקור אצל האימפריה ההולנדית הגדולה בכל הזמנים. 29 תארי אליפויות מפארים את ארון הגביעים העמוס של אייאקס, היודעת שניצחון ביתי יעלה אותה עד למקום השני בהפרש מינימאלי מפיינורד. 

טוונטה האורחת, אינה מחזיקה בסגל שחקנים מרשים ותקציב אסטרונומי כמו לשאר קבוצות הצמרת, אך ללא כל קשר פרד רוטן וחניכיו מצליחים להתברג באופן קבע בחלק העליון של הטۑלה, ולאחר 16 מחזורים האורחת הפסידה פעמיים בלבד. הערב אייאקס הגדולה אומנם תצטרך להתאמץ בכדי להביס את טוונטה, אך לעיני אלפי הצופים הנלהבים באמסטרדם ארינה, האורחת החביבה לא תצליח למנוע הפסד כואב. ההימור: 1, היחס: 1.30 

משחק מספר 78: מנצ'סטר סיטי – בלקבורן 

לאחר שנים רבות בהם העיר מנצ'סטר הייתה מזוהה אך ורק עם השדים האדומים, העונה מנג'ר נבחרת אנגליה לשעבר, סוון גוראן אריקסון, הצליח להעמיד לזכות הסיטי קבוצה מכובדת וראויה המדורגת במקום החמישי בפריימרליג במרחק נגיעה מן האימפריות הגדולות. מחפשים נתון נוסף המעיד על הצלחתה העצומה של המארחת? מאזן ביתי מושלם עם 9 ניצחונות בתשעה משחקים {היחידה בכל הליגה} בוודאי מבהירה כי פתיחת העונה המסחררת אינה מהווה קוריוז חד פעמי, אלא תקיעת יתד רצינית לקראת העתיד. <Ţr/>

בלקבורן מנגד, טרם הצליחה לבצע את אותו מהפך מדהים שערכה הסיטי וכמו בכל העונות האחרונות, "הצבא הכחול" אומנם מסומנת כמוקש לכל הקבוצות הגדולות {לראייה תוצאת התיקו נגד התותחנים} אך עדיין מתקשה לצבור נקודות וממוקמת רק במקום העשירי. במפגש הערב מארק יוז וחניכיו יצליחו לקרוא תיגר על הסיטי, אך בסופו של דבר יתרון הביתיות יכריע את זהות המנצחת. ההימור: 1, היחס: 1.8Ȱ.   
  
 
 

משחק מספר 81: ר. ביאנקי – סיטי – ר. סנטה קרוז – בלקבורן 

אחד הברגים המשמעותיים ביותר במכונה הנקראת מנצ'סטר סיטי, הוא ללא ספק שחקן הרכש מרג'ינה האיטלקית, רונאלדו ביאנקי. לגבי החלוץ בן ה-24 הועלו באנגליה שאלות ותהיות רבות במהלך פגרת הקץ ߔאם סכום אסטרונומי של 13 מיליון יורו אותם שילם הבעלים הטרי, טאקסין שינאוואטרה, על החלוץ היחסית אנונימי אכן מצדיקים את ההשקעה. ביאנקי אומנם סבל מקשיי התאקלמות במחזורי הפתיחה, אך בחודש האחרון האיטלקי לא מפסיק לכבוש עם 3 שערים בשלושת משחקי הליגה האחרונים. 

ȼspan lang="HE" style="FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: Arial">יריבו למאצ' אפ, רוקה סנטה קרוז, הזכור במיוחד בזכות שנותיו הרבות והמוצלחות במדי באיירן מינכן הגרמנית, ממשיך לקרוע רשתות גם בבריטניה עם 7 שערי ליגה, אך נגד הגנת הברזל של הסיטי שספגה בביתה חמישה שערי۝ בלבד לאורך כל העונה, החלוץ מפרגוואי לא יצליח לחגוג ויאפשר ליריבו האיטלקי לזכות בהימור. ההימור: 1, היחס: 3.05. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק