2

'שיחקנו מעולה, שנמשיך ככה'

עומרי כספי מרוצה מאוד ממשחק הנבחרת אמש בטורניר חג המולד באמסטרדם. השחקן, שהצטיין אמש, צד את עיני הסקאוטרים של ה-NBA ויקבל זימון כשחקן קבוע בנבחרת ישראל. במכבי זועמים על אביו של השחקן

יום חמישי 27 דצמבר 2007
שלמה חסיד

בעקבות יכולתו הטובה של עומרי כספי במדי הנבחרת האולימפית בהתמודדות בטורניר אמסטרדם, כספי יקבל זימון לנבחרת הבוגרת של ישראל אחרי 25 נק' אתמול ותפס את עיניהם של סקאוטרים באנ.בי.אי. שצפוȠבמשחק. כספי אמר: "אני שמח מאוד לתרום לנבחרת, בהחלט הרגשה מיוחדת, כיף לשחק כיף לקלוע ואני מאוד נהנה. סה"כ התאמנו יומיים ביחד. שיחקנו מעולה, צריך להמשיך ולהתמיד".

היום תפגוש הנבחרת את אמסטרדם ההולנדית בראשותו של המאמן הישראלי אריק שיבק, שרף אמר לקראת המשחק: "מדובר בטורניר ידידותי שנועד לתת לשחקנים הישראלים אפשרות להתבטא ולצבור ניסיון, התוצאות עכשיו לא ממש חשובות וההשתפות היא חשובה ויהיה נחמד לפגוש את אריק שהוא חבר טוב שלי. לא מדובר במשחק שקובע למישהו, רק משחק לחג המולד".Ȧnbsp;

עוזרו של שרף, רוני בוסני: "בסך הכל נחמד כאן מאוד, האווירה מקצוענית, השחקנים הצעירים מקבלים הזדמנות להוכיח את עצמם במדי הנבחרת, ואני חושב שהם עושים את זה בצורה ראוייה ואנחנו ממשיכים הלאה". 

בעניין אחר כפי שפורۡם לראשונה ב - telesport: מכבי החליטה לא לצרף שחקני חיזוק בפגרה, כוכב הקבוצה לשעבר מיקי ברקוביץ אמר: "על פניו מכבי זקוקה לשינוי בצוות השחקנים על מנת שתיראה יותר חזקה, אבל אני באמת לא רוצה להתערב בהחלטות של בעלי הקבוצות, למכבי יש סגל טוב וגם הרבה שחקנים טובים אבל אולי באמת כדאי לנצל את חלון ההערבות על מנת להתחזק במקומות הדרושים שינוי".

במכבי תל אביב זעמו היום על  דברים שאמר אביו של כספי, שמעון כספי בראיון ל"וואללה"בו תקף האב את הקבוצה בכלל ואת עודד קטש בפרۘ. ממכבי נמסר כי: "מר שמעון כספי אינו קשור בכל הסכם עם מכבי תל אביב, ולפיכך, אין בדעת ההנהלה להגיב למסכת ההשמצות שהאיש מפיץ כנגד נושאי תפקידים בקבוצה. הנהלת הקבוצה מצטערת על הנזק שהאב, בהתנהגות בלתי אחראית, עשוי לגרום לבנו המוכשר ולהוציא את הרוח ממפרשۙו.

למיטב הבנת מנהלי הקבוצה, עומרי כספי רואה את עצמו כחלק ממכבי תל אביב ואוהב את הקבוצה. קיימת הערכה ותקוה בקרב הקבוצה לראות את עומרי שחקן מוביל במכבי עלית תל אביב".

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק