''זו נבחרת מדהימה''

יוני ארליך סיפר לכולם את מה שכולנו יודעים כבר יומיים, זו באמת נבחרת מדהימה. דודי סלע: אני מחכה לבית העליון לתת בראש גם שמה. נשיא המדינה שמעון פרס לסלע: תבוא למשרדי, נרים כוסית

יום ראשון 23 ספטמבר 2007
אורן קורנפלד
שחקני נבחרת ישראל אשר הדליקו את הדימיון של כל חובבי הטניס בארץ ובכלל, חגגו יחד עם האוהדים במגרש ברמת השרון את העלייה של ישראל לבית העליון של גביע דיוויס לאחר ניצחונו של דודי סלע הערב על פרננדו גונזאלס שהביא לניצחון 1:3 במפגש מול צ'ילה.

יוני ארליך הוביל את החוגגים בנבחרת ואמר מיד לאחר הניצחון של סלע הערב. " אין יותר גדול מההיסטוריה הזו כל הנבחרת הזאת מדהימה האמנו בדודי הקהל היה מדהים ואני אומר שמגיע לנו, אנדי כל השנה דיבר איתנו על בית עליון".

שותפו למשחק הזוגות אנדי רם סיפר לכולם עד כמה הוא חיכה לרגע הזה: "שמונה שנים אנחנו מחכים לזה, דודי עשה הישג שלא ראיתי מעולם ברמת השרון ניצח את מקום שישי בעולם וזה מדהים. הילד עשה את זה היום ואני לא מבין איך הוא עשה את זה, אתה אף פעם לא יודע מה יצא לו מהיד".

נועם אוקון שנמנע ממנו משחק לחוץ הערב מול מאסה אמר בסיום: " קיסר אין לנו בארץ אבל הערב אני מכתיר את דודי סלע למלך  שלנו הוא הכישרון שלנו, הבן אדם מלך, התפללתי שהוא ינצח את המשחק הזה  בשביל שהלחץ לא יהיה עליי במשחק הבא.

דודי סלע שלא נרגע מהניצחון גם דקות ארוכות אחריו אמר: "אני מחכה לבית העליון בשביל לתת בראש גם שמה.היו הרבה אמוציות במשחק, מה שעשינו היום פשוט אין דברים כאלו. אני חושב שאני יכול לנצח כל שחקן בעולם כאן בארץ ומקווה להמשיך להביא את היכולת הזאת הלאה לסבב". סלע שיותר מאוחר שוחח עם כבוד נשיא המדינה שמעון פרס שבירך אותו על הניצחון סיפר כי מר פרס ביקש ממנו לבוא למשרדו בכדי להרים כוסית.

קפטן הנבחרת, אייל רן הצטרף לחוגגים על המשטח ודיבר על גאווה: "אני גאה להיות ישראלי, כל הכבוד לשחקנים ולקהל שעזר לנו, היינו צריכים להישאר רגועים על הספסל בכדי לנצח".תגובות

3

טלספורט בפייסבוק