0

קרדוסו חתם בהפועל כפס

ביל גונזאלס קרדוסו, חלוץ מקוסטה ריקה סיכם את תנאיו בקבוצה של אלי אוחנה ויחלף את יוליוס אגבור בהתקפת הקבוצה החל מלאחר הפגרה. במשחק אימון הביסה כפ"ס את מכבי פ"ת 5-2.

יום שישי 28 דצמבר 2007
אשר גולדברג
מאמן הפועל כפר - סבא, אלי אוחנה מנסה לחזק את חוד ההתקפה של קבוצתו לקראת המשך הליגה. 

אוחנה, ניצל את הפגרה הקצרה השבוע בכדי להביא לקבוצה רכש התקפי חדש, ביל גונזאלס קרדוסו, אשר יחליף את יוליוס אגבור החל מהמשחק הקרוב. 

החלוץ סיכם את תנאיו בקבוצה ויערוך הופעת בכורה במדיה כבר הערב כאשר ייבחן לפני החתימה הסופית במשחק אשר תערוך הקבוצה מול מכבי פ"ת.

קרדוסו שכבש העונה שישה שערים במדי קבוצתו עד כה, סלדון מצמרת הליגה הקוסטה ריקנית, הגיע לישראל במטרה להביא לשיפור במאזן ההתקפי של כפר סבא. המאמן אוחנה עשוי לשלב את קרדוסו כבר במשחק הליגה הקרוב של הקבוצה מול מכבי ת"א ולהציבו במרכז ההתקפה.

במשחק אימון שנערך במגרש האימונים שۜ מכבי פ"ת, הביסה  הפועל כפ"ס את הקבוצה הביתית 5-2.  במשחק שותף  הקוסטריקאי, גונזלס קרדוסו. שלומי אזולאי הצעיר הכשרוני מהפועל טבריה נבחן גם הוא. במכבי פ"ת נבחן שי זקאי מקבוצת הנוער של איאקס.

את השערים להߤועל כפ"ס כבשו: דה סילבה, ישראלביץ', ניירה, גיא דיין, ושלומי אזולאי שמצטרף לקבוצה. למכבי פ"ת: דובב גבאי ורוביל סרסור. 
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק