קלדרון: רוצה את פברגאס

נשיא ריאל מדריד, ראמון קלגרון, הגיב לגבי צירופו של קשר התותחנים, ססק פברגאס, לאלופה הספרדית. קלדרון: "ססק יראה בעין יפה את סיכויו ללבוש את החולצה של ריאל". הקשר מיהר להכחיש

יום שישי 28 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT

לאחר שהבין כי השחקן הטוב בעולם, קאקא הברזילאי, יישאר במילאן לפחות עד 2011 ואינו מעוניין לעזובĠאת אלופת אירופה, נשיא ריאל מדריד, ראמון קלדרון, מצא מושא הערצה חדש. ססק פברגאס, הקשר הספרדי המצטיין שגדל במחלקת הנוער של ברצלונה, וכעת מככב במדי ארסנל הלונדונית, מחוזר ע"י הבעלים שישמח לראות אותו נוחת בברנבאו כבר בעונה הבאה.

בריאיון לאחד מערەצי הטלוויזיה המקומיים, הבעלים התייחס לגבי צירופו של הקשר הצעיר: "ססק יאהב מאוד את סיכוייו ללבוש את החולצה של ריאל מדריד, אך אנחנו נחכה ונראה מה יהיה".

ובדיוק כמו במקרה של קאקא, גם ססק פברגאס ממהר להכחיש ולדחות את רצונו לעזוב את ארסנל לטובת המועדון המפואר בעולם. סוכנו של פברגאס, חוסבה דיאז, הגיב היום [שישי] לגבי הידיעה.

"לססק יש הודעה לאוהדים", התחיל הסוכן בדבריו. "הוא מאוד מאושר בארסנל ואוהב את המנג'ר ארסן ונגר. אין שום סיכוי שססק יעבור, הוא מחויב לחלוטין למועדון ەחושב רק על העזרה שלו לקבוצה לזכות בפריימרליג ובליגת האלופות".          

תגובות

טלספורט בפייסבוק