ירושלים בהיכל במחזור ה-4

ליגת ווינר: המשחק היוקרתי ביותר בליגת הכדורסל בין מכבי ת"א להפועל ירושלים במחזור הרביעי של הליגה. ההגרלה נערכה על גג מגדלי עזריאלי

יום ראשון 23 ספטמבר 2007
שלמה חסיד
בעונה שעברה מכבי ת"א והפועל ירושלים שתי היריבות הגדולות ביותר בשנים האחרונות נפגשו כבר במחזור הפתיחה למשחק שלא דמה ולא הצביע על הדרמה העומדת להתרחש במשחק האליפות. 

הערב נקבע במהלך הגרלת משחקי ליגת ווינר שנערכה על ידי מנהלת הליגה כי השתיים יפגשו העונה כבר במחזור הרביעי בהיכל נוקיה. כזכור העונה מדובר יהיה לא רק במשחק יוקרתי במאבק האליפות אלא גם באחד שמלא בפיקנטריה מאחר ששתי הקבוצות החליפו במהלך הקיץ שחקנים ביניהן כשטרנס מוריס עבר מהפועל ירושלים למכבי ת"א ושרון ששון וג'ימי ארנולד עברו מהאלופה אל הבירה.  

ההגרלה נערכה בגג מגדלי עזריאלי באירוע מיוחד שערכה מנהלת הליגה. מאמן מכבי ת"א עודד קטש נשמע מוכן  למשחק: "במחזור הרביעי נגד ירושלים יהיה בטוח מעניין אלו שתי קבוצות העילית של הכדורסל הישראלי ואני מבטיח לאוהדים שנגיע אליו כמו אל כל הליגה מוכנים". המנכ"ל של קבוצתו של קטש צביקה שרף בחר להתרכז קודם כל במשחק הפתיחה של הקבוצה בליגה בנהריה. " דווקא המשחק מול נהריה יהיה מעניין ואנו צריים לעבור אותו קודם כל".

קורי קאר, שחקנה של אליצור אשקלון  שהפך כבר לבן בית בליגה הישראלית אמר ל-TELESPORT : " האמת היא שברגע שאתה משחק מול כולן זה ממש לא משנה מול מי אתה משחק ראשון".

שחקנה החדש של בני השרון, מאיר טפירו שהיה השחקן הבולט במסע הנבחרת הקיץ אמר הערב: "היה ערב מרשים לתפארת הכדורסל הישראלי אני מקווה שתהייה כאן ליגה תחרותית  והענף יצליח וישגשג".

צילומים: יותם רונן

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק