טסומבסו מבורקינה פאסו למכבי

הקשר האחורי סומליה טסומבסו ששיחק בעונה שעברה בקבוצת שריף המולדבית נוחת הערב במכבי ת"א להתרשמות

יום שני 24 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

מכבי ת"א מנחיתה הערב קשר אחורי אותו ראה המאמן ניר לוין בקלטות וידאו ואפשר שהוא יצטרף לקבוצה כבר בימים הקרובים, אם ירשים עד סוף השבוע באימונים. 

מדובר בסומליה טסומבסו מבורקינה פאסו, ששיחק בעונה שעברה במולדבה בקבוצת שריף. אם במכבי יתרשמו מהשחקן לטובה, תשחרר הקבוצה שני שחקנים מהסגל על מנת להקל מבחינה פיננסית על הבאת הזר החדש.

מקייטן ישחרר את מאנה ?

במכבי ת"א ממתינים לראות את מידת רצינותו של שון מקייטן, ישראלי -אמריקאי, שבדק אפשרויות לרכישת מכבי תל אביב.

בימים האחרונים העביר מקייטן מסרים כי ברצונו לרכוש את מכבי ת"א אחרי שהתייעץ עם בני משפחתו וקיבל את ברכת הדרך למהלך. במכבי ת"א ממתינים לסכום של כ-250 אלף דולר לרכש זר שהבטיח המליונר מאטלנטה שבארה"ב.

נציגיו של מקייטן בישראל בודקים מול לוני הרציקוביץ' ואנשיו את הנושא המשפטי סביב פרשת רוני מאנה. מקייטן, מוכן להיות האיש שישלם בהסדר את החזר הכספים לרוני מאנה ועו"ד, יורם יוסיפוף, כדי לקבל שליטה על 75 אחוזים על מכבי ת"א,  כששאר הכספים יועברו בהתאם למו"מ חדש על השווי האמיתי של מכבי ת"א.

בינתיים, רשימת פצועי מכבי ת"א ארוכה לקראת המפגש מול מכבי חיפה במוצ"ש : אבי יחיאל, משה מישאלוב, אבי נמני, יניב עזרן, דן רומן, עומר פרץ, ארז מסיקה ואורי שטרית.

הבלם הסרבי, מילאן מרטינוביץ', נחת אחרי טיפולים בארצו וקיים אימון אישי. צפוי להיות כשיר למשחק מול חיפה.

בנושא הרכש הזר ההמתנה היא לכספים למימון זר אחד או שניים. הערב תתקיים שיחה עם  מקייטן שאחריה יוחלט אם להביא את הספרדי, ג'ונתן חונקאל, או את הסנגלי אלחאסנה נאדו, שקלטות עם ביצועיו נמצאים אצל ניר לוין. הסנגלי אינו משחק בשום קבוצה באירופה לכן אפשר להביאו להתרשמות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק