אריקסון מועמד לצ'לסי

ה"דיילי אקספרס" טוען הבוקר כי צ'לסי עשויים לפנות למנג'ר השוודי במידה והכשלונות יימשכו. איגוד המאמנים הבריטי פותח בהליך לבירור הכשרתו המקצועית של גרנט

יום שני 24 ספטמבר 2007
אלכס נירנבורג
העיתון "דיילי אקספרס" מדווח הבוקר כי צ'לסי עשויה לפנות למנג'ר מנצ'סטר סיטי, סוון גוראן אריקסון, במידה והכשלונות של הכחולים יימשכו. אריקסון הגיע למנצ'סטר לאחר שסיים קדנציה בת חמש שנים כמנג'ר הנבחרת האנגלית. . 

 הופעת הבכורה של אברהם גרנט כמאמן צ'לסי לא ממש הרשימה את כלי התקשורת בבריטניה, שגם הבוקר ממשיכים למרר את חייו של המאמן הישראלי. 

"הסאן" הלונדוני בחר לערוך השוואה בין ההתנהלות של גרנט במהלך משחק ההפסד למנצ'סטר יונייטד לבין ההתנהלות המוכרת של קודמו בתפקיד ז'וז'ה מוריניו. "ז'וז'ה בטח היה מתפוצץ" הכריזה כותרת המאמר שעסק בסיכום המשחק. "מה לא היינו עושים בשביל לראות את התגובה של מוריניו על טעויות השיפוט. הוא בטח היה נותן הצגה", 

על ההתנהלות של גרנט לאחר שנשאל על טעויות השיפוט נכתב: "הוא הביט לתוך המצלמה ואמר 'אני לא רוצה לדבר על זה. אני צריך לחשוב'.  אתה צריך לחשוב??? לעזעזל, אתה מאמן כדורגל. מאמן כדורגל זורק את הדבר הראשון שעולה לו לראש מועמד לדין.....כך הספורט עובד במדינה הזאת אברם". 

בדיילי טלגרף נכתב: "אוהדי צ'לסי צריכים לקוות שגרנט אחראי על הקבוצה רק באופן זמני עד להגעתו של מאמן בעל שיעור קומה בדמותו של פאביו קאפלו או מרצ'לו ליפי כשגם שמות כמו יורגן קלינסמן ומרקו ון באסטן באים בחשבון". 

בתוך כך מדווחים כלי התקשורת בממלכה כי איגוד המאמנים הבריטי פותח בהליך לבירור הכשרתו המקצועית של גרנט. בהודעה רשמית של האיגוד נכתב: "תמיד תמכנו בעקרון של הכשרה ראויה לתחום האימון. יצרנו קשר בנושא עם הנהלת הפרמייר ליג". 

דובר מטעם צ'לסי הגיב: "לגרנט אין רשיון 'פרו' כי אין דבר כזה בישראל. יש לנו 12 שבועות להשיג הרשיון וניערך בהתאם".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק