רונאלדיניו בדרך לצ'לסי?

דיווח: ה"סאן" הלונדוני מדווח שרומן אברמוביץ', הבעלים של צ'לסי הציע לרונאלדיניו חוזה לחמש שנים בסך 58 מיליון פאונד. הכוכב כבר נתן את הסכמתו למהלך

יום שלישי 25 ספטמבר 2007
אסף בילגורי

האם אברהם גרנט הולך לתת בקרוב הוראות טקטיות לגדול השחקנים בעולם, רונאלדיניו? נשמע הזוי עד בידיוני אך ייתכן שבקרוב מאוד זה יקרה.

לפי הדיווחים של ה"סאן" האנגלי, רומן אברמוביץ', הבעלים המיליארדר של צ'לסי והבוס של גרנט, הציע לרונאלדיניו חוזה חסר תקדים בסך 58 מיליון פאונד לחמש השנים הקרובות.

ע"פ המקורות רונאלדיניו נתן הסכמה עקרונית ואחיו, שהוא במקרה גם סוכנו דורש כ-11.6 מיליון פאונד לעונה עבור הקוסם מברצלונה, כאשר כעת תנסה צ'לסי להגיע להסכמה כספית עם ברסה על תנאי מכירתו.

אם רונאלדיניו אכן יצטרך לצ'לסי, הוא יהפוך לשחקן המשתכר הכי הרבה בפרמייר-ליג כאשר הוא צפוי להרוויח לא פחות מ-223 אלף פאונד לשבוע, יותר מג'ון טרי הקפטן.

ההצעה של צ'לסי באה בתיזמון הזה לא במקרה. רונאלדיניו נראה ממורמר מאוד לאחרונה בברצלונה וסופג ביקורות ומחבריו לקבוצה ומאוהדי הקבוצה.

במשחק הליגה האחרון של ברצלונה מול סביליה רונאלדיניו לא שותף. הגירסה הרישמית של ברצלונה היתה שהכוכב פצוע, אך כנראה שיש מעבר לכך.

ברסה אגב נראתה לא רע בכלל בלי רונאלדיניו ומי שכיכב מול סביליה היה ליאו מסי, שעם צמד, הוביל את ברצלונה לניצחון על מחזיקת גביע אופ"א ואולי סימן את חילוף המשמרות במועדון הפאר הקטאלוני.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק