ביתר צפויה לרכוש את רומולו

בבית"ר היו מרוצים מהיכולת של רומולו והצמד שכבש אמש, גורם בקבוצה: "המגמה לרכוש את כרטיסו". הניצחון על כפ"ס העלה את המוראל בקבוצה. האוהדים מחפשים כרטיסים למשחק

יום שלישי 25 ספטמבר 2007
אסף שקד

בבית"ר ירושלים היו מרוצים אתמול מאוד מתוצאת המשחק מול הפועל כפ"ס, אך יותר מכך היו מרוצים מהצמד שכבש החלוץ הברזילאי אנטונלי רומולו. 
מצב הרוח לאחר המשחק היה טוב מאוד ושחקנים בקבוצה לא התביישו לדבר על ניצחון נוסף גם בסכנין, "שוב הראנו אופי ולמרות שנכנסנו לפיגור, ניצחנו את המשחק גם כשמדובר בגביע הטוטו",  אמר אתמול בסיום המשחק גל אלברמן, "אנחנו מסתכלים עכשיו קדימה למשחק מול בני סכנין ולמרות שעבור רובנו זוהי הפעם הראשונה שאנחנו נשחק מולם- אנחנו באים במוראל גבוהה עם מטרה אחת- לחזור לירושלים עם 3 נקודות. יש לנו חומר שחקנים יוצא מן הכלל ואנחנו צריכים להביא את הניצחון".

הברזילאי רומולו לא הפסיק לחייך לאחר המשחק כשחגג צמד נוסף. בצוות המקצועי היו מרוצים מאוד מהיכולת אותה מציג החלוץ. "ידענו שהסבלנות תשתלם ושמדובר בשחקן ברמה גבוהה", אמר היום גורם בצוות המקצועי בבית"ר, "אומנם לקח לו חודש להיכנס לעניינים, אבל כולם רואים עכשיו שמדובר בחלוץ טוב מאוד. מי שראה את שני השערים שלו אתמול היה יכול לראות שמדובר בחלוץ שגם יוצר את המצבים וגם מסיים אותם- דבר שקשה מאוד למצוא היום. מוקדם עדיין לצאת בהצהרות מפוצצות, אבל הוא בדרך הנכונה והמגמה היא לרכוש את כרטיסו ולהשאירו למספר שנים בבית"ר ירושלים".

במקביל ממשיכים אוהדי הקבוצה לחפש כרטיסים למשחק מול סכנין לאחר שאלו כבר אזלו בתחילת השבוע. במהלך היממה האחרונה מציעים אוהדי הקבוצה סכומים גבוהים תמורת כרטיסים כשההערכה היא כי למעלה מ-100 אוהדים נשארו תקועים ללא כרטיסים ומנסים להשיג בכל מחיר כרטיס למשחק. כזכור, עבור בית"ר הוקצבו רק 700 כרטיסים שאזלו במהירות הבזק.

היום תערוך הקבוצה אימון ערב ומחר יזכו השחקנים ליום חופשי בעקבות חג הסוכות. הזרים של בית"ר ירושלים יתארחו במהלך החג בסוכות של חברים מקומיים. רומולו יתארח אצל מעצב השיער אבי בן-חמו שהבטיח לפנק את החלוץ בכל טוב: "ניתן לו את ההרגשה הכי טובה. זה חג סוכות ראשון שלו בארץ ואנחנו רוצים לתת לו הרגשת שיכות לישראל. נארח אותו בצורה הכי טובה שאפשר כי מגיע לו"

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק