הימור לפני שבת

כמו במידי שבוע, יום שישי מספק לנו מירב משחקים מעניינים. הליגה הלאומית חוזרת לאחר פגרת יום כיפור. גם בגרמניה וצרפת מתחממים לקראת מחזור נוסף.

יום רביעי 26 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
הליגה הלאומית חוזרת לעניינים היום (שישי), במסגרת המחזור הרביעי.המשחק המרכזי שיערך הערב יפגיש את מוליכת הטבלה, הפועל רעננה שתשחק מול העולה החדשה מהארצית, הפועל רמת גן.כמו כן, גם באירופה מחממים מנועים ומצפים להרבה שערים.

הליגה הגרמנית, חוזרת לאחר מחזור אמצע השבוע. במשחק המעניין ביותר הערב, תפגוש  שאלקה את הרטה ברלין, למפגש טעון ומותח.הליגה השנייה בצרפת ממשיכה כרגיל, ובמשחק המרכזי יפגשו שני הקבוצות החלשות בליגה למשחק תחתית רותח.  
  

משחק מספר 1: הפועל רעננה-הפועל רמת גן
אוהדיה המעטים של הפועל רעננה, לא האמינו שבמחזור הרביעי הם ימצאו עצמם במקום הראשון בטבלה עם 7 נקודות ובלי הפסד.הקבוצה מהשרון מגיעה בכושר מצוין למשחק. מנגד קבוצתו של יובל נעים מגיעה למשחק במצב רוח קצת שפוף, לאחר הפסד להפועל פ"ת במחזור הקודם.
 
אין ספק שהביתיות במשחק הזה תעזור מאוד לרעננה, לצאת כאשר ידה על העליונה, אך אסור להספיד את הפועל רמת גן שיודעת לעשות חיים קשים לכל קבוצה.
למרות שרעננה פייבוריטית, הפועל רמת גן תקשה עליה את החיים והמשחק יסתיים בתיקו.
       
ההימור X, היחס:2.75  

משחק מספר 16:שאלקה נגד הרטה ברלין

הרטה ברלין הפסידה השבוע בביתה 3:1 להאנזה רוסטוק מהתחתית, והפסידה הזדמנות פז לעלות בפעם הראשונה מזה שנים למקום הראשון. הקבוצה מברלין, יוצאת למשחק מאוד קשה נגד שאלקה, שניצחה במחזור האחרון את דויסבורג, העולה החדשה בתוצאה 2:0.

שאלקה ידועה כקבוצה מאוד חזקה בביתה, והעונה לא הפסידה באף משחק ביתי, אין ספק שהרטה תיתן פייט ראוי לקבוצה מגלזנקירשן , אך שאלקה בבית היא קבוצה טובה ואטרקטיבית , שקשה להכניע והיא תנצח במפגש הזה.

ההימור:1 היחס:1.50

משחק מספר15:גניון-ליבורנה

משחק מאוד מעניין, שיערך בליגה השניה בצרפת, במסגרת המחזור ה9, יפגיש את גניון וליבורנה למפגש תחתית על 6 נקודות חשובות.שני הקבוצות מגיעות עם מאזן זהה שכולל 4 נקודות. 

ללא ספק, כל תוצאה אפשרית בקרב התחתית הזה, אך הבייתיות צריכה לשחק תפקיד חשוב עבור הקבוצה המארחת גניון, שתבוא בשיא המוטיבציה לנצח את המשחק הגורלי מבחינתה.
גניון תנצח במשחק הזה. 

ההימור:1:היחס:1.90


בהצלחה לכל המהמרים...

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק