ביתר רועדת מבני סכנין

הקבוצה המובילה של המגזר פתחה מצוין את הליגה, אבל המפגש מול בית"ר ביום ראשון הוא יותר ממשחק בין הראשונה לשלישית. ראבח: אנחנו סופרים את השעות. מאיר כהן: זה לא משחק רגיל

יום חמישי 27 ספטמבר 2007
אשר גולדברג, אלחנן מלמוד
אחד הדברים שעושים את עונת הכדורגל יותר מעניינת ורומנטית הם משחקי הדרבי. יריבות אידיאולוגית שהופכת על המגרש ליריבות ספורטיבית נותנת ל-11 השחקנים שרצים אחרי הכדור את הערך המוסף שמביא את הקהל לנהור למגרשים.

השנה בליגה הדרבי של תל אביב הוא בין שתי קבוצות שנמצאות בשפל שלהן ונאבקות בתחתית, בחיפה ובפתח תקוה כבר לא יהיה דרבי השנה ולכן העיניים נשואות לעבר "הדרבי של ישראל" - המשחק בין בני סכנין לבית"ר ירושלים ביום ראשון באיצטדיון "דוחא".

אחרי שעלתה השנה מהליגה לאומית, חווה סכנין פתיחת עונה חלומית עם שתי ניצחונות על מכבי נתניה ומכבי חיפה ועוד תיקו מול קרית שמונה. למרות התקציב הגדול של בית"ר והמאזן המושלם של שחקני עיר הבירה, אוהדי הקבוצה הבכירה במגזר בטוחים: "בית"ר באה לגנוב נקודה בסכנין".

חלילי אסעד, המגדיר את עצמו כאוהד מספר 1 של סכנין גם מוסיף: "בית"ר רואה את הסמל של סכנין היא רועדת. כבר ניצחנו אותם פעמיים בטדי ובקרית אליעזר. ניצחנו את מכבי חיפה, מכבי ת"א ומכבי נתניה ועכשיו ננצח גם את בית"ר, 0:2".

גם המאמן בני סכנין, אלישע לוי מאמין בקבוצתו: "בית"ר קבוצה מצוינת, אבל ניתן להם פייט. אנחנו יכולים לקחת נקודות גם מבית"ר". עבד ראבח, מגן סכנין, מודע למשמעויות של המשחק: "יהיו הרבה רגשות על המגרש. אני חושב שבית"ר קבוצה טובה ותיקח את האליפות. אנחנו סופרים את השעות למשחק".

קפטן סכנין, מאיר כהן, מרגיע את האוירה ומבטיח: "המשחק יעבור בשקט. זה לא משחק רגיל ואני מקווה שננצח, במיוחד בשביל הקהל".

צילומים: אלחנן מלמוד, עריכה: מירון רוזנצוויג

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק