קייסי מעורב כביכול במחנאות

יעקב שחר כבר קיבל את הסיבה לסילוקו של אדורם קייסי - 'התנהגות לא נאותה'. החשד המוכחש - קייסי הדליף מתוך חדר ההלבשה. קטן בספק למכבי ת"א

יום חמישי 27 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
כפי שפורסם ב-telesport: אדורם קייסי, מגנה הוותיק של מכבי חיפה, נשלח הבוקר לביתו על ידי המאמן רוני לוי רגע לפני תחילת אימון הקבוצה בכפר גלים.  קייסי שעלה לחימום עם שאר שחקני הקבוצה נקרא במהלכו לשיחה עם המאמן ששלח אותו לביתו בסיומה. 

גורמים במכבי חיפה הופתעו מהמהלך של לוי, אך בוא בעת טענו שיתנהגתו של קייסי בשבועות האחרונים אינה מקצועית וזו ככל הנראה גרמה להחלטה של לוי אשר החליט שהוא מטפל אישית בכל נושא של הפרת משמעת כגון זו של ליאור רפאלוב בשבוע שעבר.

אך האם הסיבה הרישמית של מכבי חיפה לסילוקו של אדורם קייסי ע"י המאמן רוני לוי היא אכן התנהגות לא נאותה ?

לפי גורמים במכבי חיפה ואנשי תקשורת הקרובים למועדון, החשד של רוני לוי הוא שהמגן השמאלי הוותיק היה זה שהוציא מחדר ההלבשה דברים, בעיקר לתקשורת המקומית ש"ריססה" בשבועות האחרונים כתבות נגד המאמן רוני לוי והתנהלותו.

בקבוצה ניסו בדרכים רבות לתפוס את המדליף או המדליפים, עד שהחשד נפל על הכדורגלן הוותיק, מה שמאוד מעניין שכן קייסי הוא מאחרוני הכדורגלנים אשר קשורים לתקשורת הכתובה או האלקטרונית.

קייסי ומקורביו טוענים שהאשמה כביכול על הדלפות היא מטופשת וחסרת אחריות. סוג של רצון לתפוס אשמים או כותרות לנוכח מצבה של הקבוצה. השחקן הוותיק לא יהיה ככל הנראה בסגל במשחק מול מכבי ת"א.

יתרה מזאת, ישנם פירושים נוספים להשעייתו, של המגן החיפאי, הערב עולה, שרוני לוי חשד וביסס את מעשהו בעקבות דברים של שחקן במכבי חיפה שכביכול "הפיל" , את קייסי ע"י כך שסיפר למאמנו על נסיון ליצור מחנאות בקבוצה.

לפני שלושה שבועות, הזהיר לוי את המגן בשיחה אישית שקיימו בינהם על נושא המחנאות, וההדלפות השונות.מנגד, טוענים מקורביו של המגן, כי גם נושא זה, לא היה ולא נברא מעולם.  

נשיא מכבי חיפה יעקב שחר ששמע על סילוקו של קייסי מהאימון, ביקש וקיבל את הסיבות למהלך אחרי שרוני לוי טילפן אליו.

שחקני מכבי חיפה מסרבים להתייחס בשמם לאירוע הדרמטי. שחקן בקבוצה אמר הערב: "קשה להאמין ששחקן וותיק כמו קייסי צריך לחיות על הדלפות למקומונים. יש מספיק שחקנים צעירים שלא שולטים על לשונם במקומות בילוי מוכרים. קייסי הוא לא האיש ואם המאמן בדק את הסיפור הוא צריך להיות בטוח ב-100 אחוזים. בכל מיקרה, חדר ההלבשה הוא קודש הקודשים, משהו כמו חדר המיטות של בעל ואישה".

הקפטן יניב קטן לא תורגל בהרכב הראשון והוא בספק למשחק נגד מכבי ת"א בשבת בבלומפילד.

"שפנטיני לא יהפוך למסיללה"

שבוע אחד, זה מה שנותר עד לסגירת מועד ההעברות בליגה הישראלית וזה מגבלת הזמן שנותרה למכבי חיפה בכדי להשלים את הסגל שלה לעונה הנוכחית. עקב כך בקבוצה לחוצים לגבי רכישתו של חלוץ נבחרת דרום אפריקה פנטיני שעלויותיו הכספיות גבוהות מאד ביחס ליכולתו המקצועית.

גורם בכיר בקבוצה סיפר הבוקר ל-TELESPORT על החששות מביצוע העסקה: "רק לפני מספר שבועות כולם התלהבו מפיטר מסיללה והתקשורת חגגה כאילו מצאנו את השחקן שיעשה את השינוי בקבוצה, היום אני אומר שיכלנו להביא אותו ברבע מהמחיר שאותו שילמנו, אבל פעלנו בלי שכל, בלי כיוון, ממש כמו חובבים וזה הרגיז מאד.

"עכשיו, כולם רוצים ששחר יחתום עם שחקן שעולה מיליון דולר, יוותר על זר אחר ויהמר על איזה שחקן אלמוני שרק הכינוי של " טרור" הוא דבר אקזוטי. רוני לוי שנפל עם שאר הזרים עד כה חייב להיות חד וברור עם פנטיני שהליגה הישראלית זרה לו, כך או כך ממה שאני שמעתי שחקני הקבוצה כבר מתלחששים בינם לבין עצמם וטוענים כי הוא לא שווה יותר מ-200 אלף דולר".

עם פנטיני בקבוצה, תצא חיפה לבלומפילד בשבת מלווה בכאלפיים אוהדים שמקווים גם לראות ששוב את יכולתיו של ליאור רפאלוב מתחילת העונה.  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק