קורס ''פרו''? רק במאי

הסאגה סביב תעודת ה"פרו" של מאמנה החדש של צ'לסי אברהם גרנט מסרבת לרדת מהכותרות. הבוקר נקבע סופית כי רק במאי הקרוב יוכל גרנט להתחיל את הקורס. בשבוע הבא תדון אופ"א בנושא

יום חמישי 27 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
 קונגרס אופ"א שהתכנס בלונדון לפני מספר ימים הגיע כמו בתזמון מושלם עבור אברהם גרנט.

בקונגרס דנו נציגי אופ"א בנושאי אימון ותעודות "פרו" בדיוק עם כניסתו של אברהם גרנט לתפקידו החדש בסטאמפורד ברידג'. אגב,  הקונגרס  הסתיים הבוקר ללא בשורות טובות לישראלי.

על אף חשיבות העניין קבעו באי הקונגרס כי בכל הנוגע למועד פתיחת קורס ה"פרו" המקוצר אותו אמורים לעבור  אברהם גרנט בצוותא עם מאמן נבחרת ישראל דרור קשטן ומאמנים ישראלים בכירים נוספים כיצחק שום, אלי כהן, זאב זלצר ולופא קדוש, תאריכו לא ישונה והוא יערך בסיום העונה.  עם זאת נציג אופ"א אנדי רוקסבורו הסביר לאמנון רז שהמאמנים שיחלו את הקורס במאי 2008 יוכלו לאמן בזירה האירופית כבר מינואר הקרוב.

באשר לפעילות של גרנט על הקווים בצ'לסי עד ינואר 2008, באופ"א הודיעו הבוקר כי לפי בקשת צ'לסי הנושא ידון כבר ביום שני הקרוב וכי ההתאחדות האירופית תמצא פיתרון זמני לבעיה בדמות הארכה עד חודש ינואר הקרוב שבו כאמור יוכל גרנט להתחיל לנהל משחקים רישמיים באירופה בעקבות השתתפותו בקורס במאי הקרוב. 

כזכור, כי שפורסם לפני יומיים בלעדית ב-TELESPORT  גרנט לא יורשה לשמש כמאמנה הרשמי של צ'לסי במשחק ליגת האלופות הקרוב שלה מול ולנסיה אך ייתכן שאופ"א תאשר לו לשבת על הספסל לצד מאמן כלשהו מצ'לסי המחזיק בתעודת פרו.

במהלך הקונגרס הבהיר מאמן נבחרת הולנד מארקו ואן באסטן ששמו הוזכר כמחליף אפשרי לגרנט בצ'לסי כי הוא מחוייב לנבחרתו עד סיום חוזהו ב-2008. 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק