ברוכיאן, מילו או אלברמן?

בית"ר קיימה אימון בוקר בו תורגל ברוכיאן בהרכב על חשבון מירוסביץ. גם אלברמן נמצא בתמונה וההתלבטות של שום תסתיים רק ביום המשחק. בשבת תצא הקבוצה למלון בטבריה

יום חמישי 27 ספטמבר 2007
אסף שקד

בית"ר ירושלים חזרה היום להתאמן לאחר שאתמול זכו השחקנים לחופשה בעקבות חג הסוכות. לרשותו של המאמן יצחק שום עמד הבוקר סגל מלא כולל יואב זיו שהיה חולה ביום שלישי ונעדר מהאימון, אך היום חזר להתאמן באופן מלא ואף צפוי לפתוח בהרכב מול בני סכנין.

המאמן החל כבר היום לתרגל את ההרכב שצפוי לפתוח בהרכב כשהוא נמצא בהתלבטות גדולה לגבי 11 השחקנים שיפתחו. אחת ההתלבטויות היא האם לפתוח עם ברוכיאן בהרכב כשגם גל אלברמן נלקח בחשבון.

ברוכיאן שנכנס במהלך המחצית השנייה מול מכבי הרצליה וכבש צמד, זוכה לתמיכה גדולה מהקהל ולאחר היכולת שהציג בשני המחזורים האחרונים- הנטייה היא לשלבו בהרכב. היום במהלך האימון תורגל הקשר הצעיר בהרכב על חשבון מילובאן מירוסביץ', אך אצל שום שום דבר לא נקבע עד למועד המשחק ולכן מקומו של ברוכיאן בהרכב טרם מובטח.

גם גל אלברמן נלקח בחשבון ובמידה ואכן יפתח בהרכב, יתכן שזה יהיה על חשבון מירוסביץ' כשברוכיאן יאלץ גם הוא להמתין מהספסל. עידן טל אגב, צפוי להמשיך ולפתוח בהרכב וזאת למרות שהוחלף כבר במחצית המשחק מול מכבי הרצליה. גורם בצוות המקצועי של בית"ר הסביר את העניין: "עדין טל הוא שחקן שבית"ר נלחמה על מנת להביא אותו. אפילו שהוא נמצא בתקופה לא טובה, המטרה היא לתת לו להתחשל ממשחק למשחק ולא לזרוק אותו ישר לספסל. דווקא במשחק כזה טעון מול סכנין, יכול טל להפק מעצמו את המקסימום".

מחר בבוקר תקיים בית"ר ירושלים את האימון האחרון שלה בבית וגן, בו גם צפוי המאמן לתרגל את ההרכב. ביום שבת תצא הקבוצה באופן מסודר לבית מלון בטבריה, שם תערוך אימון נוסף ומשם אף תצא למשחק ביום ראשון.תגובות

f

טלספורט בפייסבוק