ריאל שוב ראשונה

אחרי ההצגה של בארסה אתמול, שבה ריאל מדריד למקום הראשון בדרך הקשה לאחר ניצחון 0:2 על ריאל בטיס. ראול בפנדל וג'וליו באפטיסטה במספרת נהדרת כבשו לריאל

יום שישי 28 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
ריאל מדריד שבה למקום הראשון בליגה הספרדית, לאחר ניצחון במשחק דחוי בברנבאו, 0:2 על ריאל בטיס. הקבוצה של שוסטר, לא גילתה יכולת מרשימה ברוב דקות המשחק, ואף היו רגעים בהם הקהל של ריאל איבד את סבלנותו, והשמיע את קולו כנגד המשחק הפושר של קבוצתו.   

ריאל אמנם שלטה במשחק והחזיקה בכדור ברוב דקותיו, אך דווקא בטיס היתה מסוכנת יותר כאשר שלושה כדורים שלה פגשו במשקוף ובקורת שערו של איקר קסיאס. ללא ספק בטיס יכולה להרגיש מאוכזבת הערב, לאור ההחמצות הרבות שלה.

בסופו של דבר, ריאל התאשתה כצפוי והצליחה להשיג את הניצחון החשוב בזכות פנדל מוצלח של ראול בדקה ה-67, לאחר שהקפטן הוותיק הוכשל ברחבה. אך אם כל הכבוד לשער של ראול, הארוע המרשים והנוצץ של המשחק היה  שערו המרהיב של החלוץ הברזילאי של ריאל, באפטיסטה, בדקה ה-86 למשחק.

החלוץ הברזילאי, שחזר משנת השאלה מארסנל, לאחר שלא קיבל דקות משחק אצל מאמנה לשעבר של ריאל, קפאלו, נכנס בתור מחליף בדקות הסיום וכבש את שערו המרהיב בבעיטת מספרת, לאחר שהוא מנצל ערבוביה ברחבת בטיס.

תמונות: רויטרס.      

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק