אפק יחתום בהפועל תא

קשר האלופה צפוי לחזור לשורות האדומים לאחר שבהודעה רשמית היום הודיע כי הוא עוזב את הקבוצה לאחר שנתיים: "בסיטואציה הנוכחית אין טעם להמשיך" אמר אפק ל-TELESPORT

יום שישי 28 ספטמבר 2007
אשר גולדברג, אסף שקד
עומרי אפק קשרה של האלופה בית"ר ירושלים יצא היום אחר הצהריים בהודעה רשמית על פייה הוא אינו מתכוון להישאר בבית"ר ירושלים.

הקשר אמור לעבור בתוך עשרת הימים הקרובים להפועל ת"א. בהפועל אמור שכרו של אפק להיות 225 אלף דולר לעונה, פחות מהשכר אשר הרוויח בשורות האלופה. 

הפועל מנהלת כבר מזה זמן רב מו"מ עם בית"ר על שיחרורו של אפק, ללא תוצאות עד עתה. אולםכעת, כשאת המהלך הוביל אפק, אין בכוונת יצחק שום לעמוד בדרכו, מה שנכון מבחינת המאמן לגבי כל שחקן ושחקן אשר יבקש לעזוב את בית"ר. בית"ר מתכוונת לבקש פיצוי כספי על השחקן מהפועל ת"א.

אפק, שלא זכה לדקות משחק מאז פתחה הקבוצה את הליגה, לא זומן לסגל המשחק גם מול בני סכנין ביום ראשון והחליט לצאת בהודעה רשמית שהפתיעה מאוד את ראשי בית"ר.

"החלטתי לעזוב את בית"ר. בסיטואציה הנוכחית הבנתי שאין טעם להמשיך", אמר אפק ל-TELESPORT, "אין קשר מקביל בין היכולת המקצועית שלי לבין הפידבק שאני מקבל חזרה. אני לא רואה שיש לכך פיתרון אחר". 

"הקבוצה מחזיקה בכוח בשחקן שהיא מצהירה מצד אחד שהוא טוב אך מצד שני זה לא בא לידי ביטוי ונראה שזה לא תמיד מספיק טוב בשביל להיות חלק מהקבוצה", המשיך אפק בדבריו, "סיטואציה כזו היא לא דבר נורמלי ואני לא אשתף עם זה פעולה. אני לא רואה דרך אחרת ופיתרון למצב שיצדיק את ההישארות שלי בבית"ר".

אפק שזכה עד כה רק לדקות משחק במסגרת גביע הטוטו ואף הציג בהם יכולת טובה מאוד, סיכם, "לא היה העונה משחק ששיחקתי ולא הייתי בו טוב ועם זה אי אפשר להתווכח. כרגע אין לי עוד מה להגיד בעניין. אני רק יכול לומר שיהיו התפתחויות בשבוע הבא".

בבית"ר קיבלו בהלם את הידיעה בעיקר לאור הסמיכות עם המשחק מול סכנין, אך עם זאת לכולם היה ברור כי מתישהו היה עוזב השחקן את הקבוצה.

אפק מצידו שמר על ליויאליות לאורך כל הדרך ובמשך החודשיים האחרונים דחה את השמעות על מעבר להפועל ת"א וטען כי ברצונו להישאר בבית"ר ירושלים כל עוד ירצו בו. היום כאמור היה אי זימונו לסגל הקש ששבר את גב הגמל והשחקן לא היה יכול להישאר אדיש למצב והטיל את הפצצה.

אלירן דנין בדרך לכרמל ?

גם בעניין אלירן דנין צפויות להיות התפתחויות בשבוע הבא. המגן שלא זומן גם הוא למשחק מול סכנין, מבוקש בשבוע האחרון ע"י מכבי חיפה ואתמול לאחר שנופה לצמיתות אדורם קייסי משורות חיפה, הפך דנין לשם לוהט בכרמל.

בבית"ר ירושלים לא היו מעוניינים להשאיל את השחקן לחיפה, אך ביממה האחרונה הופעל לחץ מצידו של השחקן לקבל את השחרור המיוחל וההערכה היא כי כבר בתחילת השבוע יהיו התפתחויות ואחרי שרוני גפני עשה בקיץ את הדרך מירושלים לחיפה, צפוי כעת לעשות את אותה הדרך גם אלירן דנין, אם כי המגן הצעיר יעזוב לעונה אחת בלבד ובהשאלה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק