וובר בדרך לאולימפיאקוס?

אחרי החתימה של שאראס בפנאתינייקוס, מנסה היריבה העירונית להתחמש ופנתה לכריס וובר, הפורוורד של דטרויט פיסטונס מה-נ.ב.א. וובר יחזיר תשובה בימים הקרובים

שבת 29 ספטמבר 2007
אסף בילגורי

האם כריס וובר, הפורוורד האימנתי של דטרויט פיסטונס, בדרך לאולימפיאקוס של פיני גרשון?

ה-E.S.P.N מדווח שוובר קיבל הצעה חסרת תקדים מאולימפיאקוס להצטרף לשורותייה והוא צפוי להחליט בימים הקרובים האם לחתום בקבוצה היוונית או לחכות להצעה מה-N.B.A.

לפי המקורות בארה"ב, וובר קיבל הצעה לשנתיים מסגנית אלופת יוון, שמוערכת בסביבות ה-10 עד ה-12 מיליון דולר. אם אכן יחתום וובר באולימפיאקוס הוא  יהיה השחקן בעל המשכורת הגבוהה באירופה.

וובר נמצא בבלגראד, שם השתתף בטקס פרידה מרגש מולאדה דיבאץ', הסנטר האגדי ששיחק איתו בסקרמנטו קינגס, ואמור להמריא מחר חזרה לארה"ב.

וובר, שנחשב לאחד הפורוורדים הטובים ב-N.B.A, ירד בכושרו מאז שעזב את סקרמנטו, בה בילה את מרבית הקריירה שלו. בתחילת העונה שעברה חתם השחקן בשורות פילדלפיה, אך השידוך שם לא עבד והוא עבר באמצע העונה לדטרויט פיסטונס, איתה הגיע עד לגמר המזרח.

וובר קלע מעל 11 נקודות למשחק במדי דטרויט, בה שיחק 63 משחקים והוריד 7.2 ריבאונדים למשחק.

לאולימפיאקוס יש כבר שלושה אמריקאים בסגל שלה, ששיחקו בליגה הטובה בעולם. קווינטל וודס, לין גריר ולאוורנס רוברטס, כאשר אחד מהם עשוי להיות משוחרר במידה ו-וובר יוחתם.

אולימפיאקוס, שראתה את גבה של פאו' היריבה השנואה שלה בעונה שעברה, מנסה בכל הכוח לבנות קבוצה שתוכל לתת פייט לקבוצה של אובראדוביץ', שהחתימה את שאראס ואמורה גם העונה להאבק על כל התארים.

צילום: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק