פרגוסון ובניטז נגד גרנט

שניים ממאמני הצמרת של הליגה האנגלית יצאו בפומבי נגד העובדה שגרנט מורשה לאמן בליגה ללא תעודת פרו. בניטז: ניסיונו של גרנט לא מספיק הוא חייב תעודה

יום שישי 28 ספטמבר 2007
אשר גולדברג, רועי רובינשטיין
שבוע לאחר שרומאן אברמוביץ' הדהים את עולם הכדורגל עם מינויו של אברהם גרנט למאמן צ'לסי נמשך הויכוח הציבורי באנגליה לא רק סביב כישוריו של גרנט אלא גם סביב תעודת מאמן ה"פרו" שאינה ברשותו.

בעוד הדיון סביב יכולותיו של גרנט מתנהל בעיקר בתקשורת האנגלית ובקרב האוהדים אשר מביעים תמיהה לגבי המינוי. דווקא המאמנים אשר צוטטו כאומרים שגרנט הינו מאמן מוכשר מביעים ביממה האחרונה תמיהה לגבי העובדה שהמאמן הישראלי אינו מחזיק תעודת פרו ועדיין מורשה לאמן בליגה.

"לגרנט יש ניסיון אבל זה לא מספיק הוא עדיין חייב להשיג צתעודה מוסמכת" אמר הערב רפא בניטז בנושא. בניטז אינו מכחיש כי גרנט מאמן מוכשר אך דורש כי החוק יהיה שווה לכולם. " אני יודע שלגרנט יש מספיק ניסיון וכי המפתח להיות מאמן טוב הוא ניסיון שכן רק הוא עוזר לך במהלך השנים באינספור מצבים אך יחד עם זאת אני בטוח שהניסיון שאברהם צבר יעזור לו להשיג את התעודה ללא כל בעיה".

מי שניצב כתף אל כתף עם בניטז הוא חלא אחר מאשר מנג'ר מנצ'סטר יונייטד אלכס פרגרסון שממוניו הבודיעו כבר כי במידה ויאשרו לגרנט לאמן בליגה ללא תעודת פרו תגיש יונייטד תלונה רשמית להתאחדות הכדורגל האנגלית, תלונה בה יהיו ראשי ההתאחדות חייבים לדון.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק