היינו ראויים לשלוש נקודות

אלי אוחנה לאחר ה-1:1 של כפ"ס מול הפועל ת"א. כפ"ס השוותה בדקה ה-82 עם שער של יבואה שניצל יתרון מספרי אחרי הרחקת אנסומבו. ראובן עובד כבש את שער היתרון

שבת 29 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT

לא כך קיוותה הפועל ת"א לצאת לשבדיה לגומלין סיבוב המוקדמות האחרון בגביע אופ"א. האדומים של גיא לוזון עדיין ללא ניצחון בליגה אחרי ארבעה מחזורים והמצב בהחלט לא נראה מזהיר.

הפועל ת"א לא פתחה טוב את המשחק אך הצליחה לעלות ליתרון משער של ראובן עובד שלראשונה פתח בהרכב האדומים. למרות זאת, בדקה ה-50 מזואה אנסומבו השאיר את הפועל ת"א בעשרה שחקנים אחרי עבירה מכוערת. את היתרון המספרי ניצל סמואל יבואה עם שער השוויון שמונה דקות לסיום המשחק.

כפ"ס ממשיכה ביכולת הטובה שלה ובתוצאות שמגיעות, ואם תשמור על יציבות היא עשויה לסיים כהפתעת העונה. בהפועל ת"א יעשו חשבון נפש אחרי שעוד משחק ליגה הסתיים ללא ניצחון.

גיא לוזון, מאמן הפועל ת"א אמר בסיום המשחק: "הובלנו ואני מעט מאוכזב. הולך לנו קצת קשה בינתיים אבל בסוף זה יהיה מתוק. אחרי שאנסומבו הורחק היה קשה להגיע להתקפות ומצבים".

אלי אוחנה, מאמן הפועל כפ"ס: "גם כשלא השתמשתי בכלים ההתקפיים שלנו הגענו למצבים טובים במחצית הראשונה ולמרות זאת ספגנו שער. הם לא עברו את החצי במחצית השנייה. אני מאוכזב מהתוצאה. היינו ראויים לשלוש נקודות. שלטנו באופן מוחלט במשחק, הכדור נע בצורה נכונה, חסרה לנו רגל מסיימת ואני אומר את זה כל הזמן. כדי לנצח נצטרך להבקיע יותר". 

מחצית ראשונה

כבר בדקה הראשונה הייתה קרובה הפועל ת"א להבקיע כשפעולה יפה של ראובן עובד, שזכה לפתוח בהרכב באגף הימני הובילה למסירה לפאביו ג'וניור שנותר מול לויטה אך לא הצליח לייצר מצב בעיטה.

כפ"ס נכנסה לעניינים בהמשך והעלימה את ההגנה של האדומים. בדקה ה-14 אביחי ידין בעט כדור ראשון למסגרת של גליל בן שאנן, אך הוא לא דייק והכדור הלך אל מעל המשקוף. בדקה ה-18 מסירה גדולה של ישראלביץ' לבן לוז הגיעה בסופו של דבר לכנפו שהצטרף במרכז, אך הבעיטה שלו הלכה אל מחוץ לשער.

ולמרות השליטה של כפ"ס, הפועל ת"א הצליחה לעלות ליתרון בדקה ה-27כשפאביו ג'וניור פרץ מימין והעביר לאסולין שהשאיר לראובן עובד, וזה מהאוויר בעט בימין פנימה, 0:1 להפועל ת"א.

ברוך דגו נכנס למשחק בדקה ה-29 על חשבונו של איתי אלקסלסי הצעיר שלא הצליח להרשים בחצי שעת המשחק ששותף. בדקה ה-45 גיא לוזון ביצע חילוף כפוי אחרי שדני בונדר נפצע והוחלף על-ידי עאמר מנצור הצעיר. בונדר פונה לבית החולים לאחר שאובחן שהוא סובל מזעזוע מוח.

מחצית שנייה

מיד עם פתיחת המחצית השנייה פעולה יפה של ישראלביץ' בצד שמאל הביאה למסירה לסמואל יבואה שהשתלב במרכז אך לא הצליח להכניס את הראש ופספס את הכדור במעט.

הפועל ת"א ספגה מכה קשה בדקה ה-50 כשמזואה אנסומבו נכנס באופן ברוטאלי בבן לוז וספג על כך את הכרטיס האדום - החבורה של גיא לוזון נשארת בעשרה שחקנים.

בדקה ה-54 התקדמות נאה של ישראלביץ' הסתיימה בבעיטה נפלאה לפינה הימנית של גליל בן שאנן, אך הכדור יצא החוצה. בדקה ה-61 אבי כנפו בעט מ-20 מטר אך לא מספיק טוב החוצה. בדקה ה-69 ג'וניור נותר לבד מול לויטה והחליט על בעיטה במקום למסור לדגו שהיה בעמדה טובה יותר, הכדור נבלם על-ידי ההגנה של אוחנה.

בדקה ה-82 ההתקפות והחילופים ההתקפיים של אוחנה השתלמו כשסמואל יבואה קיבל כדור מצוין מישראלביץ' ולא נתפס בנבדל, וסיים בשער שוויון, 1:1.

הרכבים

הפועל כפ"ס: אוהד לויטה, אורי אוזן, דגלאס דה סילבה, לירון זרקו, לירה, אביחי ידין (ג'וליאס אגבור/64), אלירן סיימון (יעוזה אבובקרי/46), בן לוז (גיא דיין/72), גיז'רמו ישראלביץ', אבי כנפו, סמואל יבואה.

הפועל ת"א: גליל בן-שאנן, דני בונדר (עאמר מנצור/45), רמי דואני, גבריאל דוס סנטוס, יגאל אנטבי, ראובן עובד, איתי אלקסלסי (ברוך דגו/29), וואליד באדיר, ברוך דגו, ליאור אסולין (ביברס נאתכו/56), פאביו ג'וניור.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק