נתניה השפילה את אשדוד

ליגת העל: עטר וחניכיו הגיעו לאשדוד והביסו 1:6 את המקומיים ללא רגשי נחיתות. שכטר (צמד), טגה, כהן בה וימפולסקי כבשו לנתניה. נחום כבש לאשדוד, שריקי הורחק. בן זקן: פירקו לנו את המשחק. עטר: אני מרוצה

שבת 29 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT

התוצאה משקרת. נתניה יכלה לנצח יותר, אבל כנראה בחג הסוכות צריך גם להנות מהספק והביסו רק 1:6 את מועדון ספורט אשדוד במסגרת המחזור הרביעי בליגת העל.

זה היה צריך להגיע, וזה הגיע הערב בחול המועד סוכות. מכבי נתניה, הגיעה למשחק הערב נחושה, והאמת עם עזרה קטנה מהשופט, שהרחיק את עידן שריקי, בהחלט סייע כי אשדוד התפרקה לאחר מכן. עטר יכול להרגיש מרוצה, בזמן שבחיפה חולמים על חזרתו של המלך לקרית אליעזר, כרגע המניות בהחלט עלו ויאמר לא יוותר עליו בקלות.

מה עובר על אשדוד? תקופה בהחלט לא טובה. אלון חזן, מאמן הקבוצה, שבהחלט נותן במה לצעירים, הערב הם לא הצליחו להצדיק את הקרדיט שהם קיבלו. חושך מוחלט, במיוחד מהחלק ההגנתי שלא תפקד כראוי ונראה חסר ביטחון בחלק גדול מהמשחק. 

כעת חזן צריך להכין את קבוצתו לקראת המחזור הבא שלצערו או לא לצערו יפגוש את בית"ר ירושלים בטדי. 

בן זקן: פירקו לנו את הקבוצה. עטר: שמח שניצחנו

יו"ר אשדוד, ג'קי בן זקן: "עד דקה 50 היה כדורגל מצויין קצבי, אשדוד היו טובים. משחק ספורטיבי מדהים של נתניה, עידן שריקי ידע לעצור מתפרצת. שכטר במחצית השנייה מבקיע שער, השופט במקום להעניש את נתניה, העניש את אשדוד עם כרטיס אדום לשריקי, שניסה לפגוע את שחקן נתניה.

פירקו לנו פשוט את הקבוצה. היינו עדיפים על נתניה, וחבל מאוד. זה היום הכי שחור לאשדוד. יש לנו התנסות כל כך טובה עם השופט הזה, אני יכול להאשים רק את עצמי ואת ההנהלה, שהשופט הזה פשוט לא ישפוט אותנו. אצלנו הטעויות לא מתאזנות. אם לשופט אין שיקול דעת, אז קיבלנו גול בצורה אומללה, השחקן לא פגע בו, יש שיקול דעת יכל לקבל צהוב. הוא פשוט פירק את הקבוצה היום".

מאמן מועדון ספורט אשדוד, אלון חזן: "המשחק היה בסדר גמור, עד השלב עם אותו שער, ששריקי הורחק ואז במצב הנוכחי לא היה לנו הרבה מה למכור. נתניה ניצלה כל הזדמנות להבקיע. לא ביטלתי את האימון המסכם, עשינו אימון ריצה. יש תנאים לעבוד, כמו שקבוצת כדורגל צריכה להתנהג. אם לא אז משלמים.

"ההגנה ספגה שישה שערים וכל אחד ואחד מהם אפשר להתפאר בשותפות מלאה. דברים כאלה לא יחזרו, אבל זה סיטואציה שנוצרה.  זה מה ששילמנו, אבל יש משחק הבא. כל משחק הוא לגופו גם בית"ר לא ניצחה קבוצה שהפסידה מחזור קודם. זה יהיה משחק שונה לחלוטין".

ראובן עטר אמר בחיוך בסיום: "במחצית הראשונה הגענו להרבה מצבים ולא כבשנו. במחצית השנייה ההרחקה עזרה והורידה מהם את האויר, השתלטנו על המשחק. הגענו למצבים וכבשנו. רציתי שנצליח ואני שמח שזה מה שעשינו.

"לא כל פעם מנצחים בתוצאה כל כך גבוהה. אפילו כמאמן לא יצא לי לנצח בצורה כזו. אני לא נותן לזה כל כך חשיבות, אני שמח שהרבה שחקנים כבשו. אני שמח שניצלנו את המצבים. אני שמח על התחרות על ההרכב כשמגיע להם לשחק".

תמיר כהן שכבש שער בכורה הערב: "אני לא זוכר תוצאה כזו בליגה. אני שמח שניצלנו את כל המצבים שהגענו אליהם. אני שמח על שער הבכורה. סך הכל הם קיבלו אדום, זה קורה זה כדורגל, וצריך לקבל את זה". 

איתי שכטר, שכבש צמד הערב אמר בסיום: "אני הייתי בריצה לקהל, ואני מבקש סליחה אם קרה משהו".

מחצית ראשונה:  טגה הוליך, נחום השווה עם שער בכורה

המשחק התחיל מצויין עבור האורחת כבר בדקה ה-4. שכטר בעט בתוך הרחבה חלש, אג'יי הצליח להרחיק עד טגה שמקרוב בעט פנימה - 0:1 מהיר לנתניה. 

היתרון של נתניה החזיק בדיוק 10 דקות בלבד. התקפה יוצאת מהכלל של אשדוד מאגף שמאל, צ'וקול הגביה מאגף שמאל הישר לניר נחום הצעיר, שמקרוב נישל מעליו את המגן ובעט פנימה - 1:1 באשדוד. 

אלון חזן שלח את אנדרה לואיס למערכה עם חילוף מוקדם במקומו של מיקי עטיה, דקה לאחר מכן, שוב פעם אשדוד ניצלת משער פיגור. אוקוצ'ה קיבל כדור נהדר ברחבה, ושלח פצצה הישר למשקוף בדקה ה-34. 

מחצית שנייה: שריקי הורחק, אשדוד מתפרקת

שוב פעם פתיחה מהירה לנתניה. בדקה ה-48 האורחים לחצו מפתיחת המחצית השנייה, איתי שכטר קיבל מסירה בתוך הרחבה, הסתובב ובעט פנימה - 1:2 היתרון חזר לנתניה. 

לאחר כיבוש השער התלהמות בין שתי שחקני הקבוצות, עידן שריקי התנהג באגרסיביות, שופט המשחק שלף לעברו כרטיס אדום ואשדוד נותרת בעשרה שחקנים. 

החיסרון של שריקי באשדוד הורגש מיד. בדקה ה-59 מתפרצת של נתניה, שוב מהאגף הימני הפרוץ של אשדוד. תמיר כהן שלח בעיטה נהדרת לפינה הימנית פנימה - 1:3 למכבי נתניה.

 עוד לא עברה דקה ואשדוד מתפרקת, שכטר שוב ניצל את ההגנה השבלונית וכבש את השני במשחק - 1:4 לנתניה. 

הכניסה של צגאי כבר תרמה. בדקה ה-76 צגאי הגביה קרן מדוייקת מאגף שמאל, ימפולסקי השתלט על הכדור ובעט מ-10 מטר לא מכוסה פנימה - 1:5 אדיר לנתניה. לאחר השער החמישי של נתניה, הקהל של אשדוד החל לעזוב את המגרש. 

הולצמן יכל טיפה להמתיק את הטעם המר של האוהדים, אבל בדקה ה-83 הכדור ששלח החלוץ האשדודי נעצר בקורה. כשלא כובשים סופגים, דקה לאחר מכן ג'ורג בה השלים את השישי ואשדוד כבר הרימה ידיים סופית - 1:6 לנתניה.

מ.ס. אשדוד: סמי אג'יי; מיקי עטיה (אנדרה לואיס, 33), אדיר טובול, מאור זוהר, רחמים צ'קול (תומר תייר, 61); ז'אן ז'אק גוסו גוסו, קובי דג'אני, דוד רביבו, ניר נחום; עידן שריקי, שי הולצמן 

מכבי נתניה: לירן שטראובר; קלמי סבן, לואיס מרין, אבי סטרול, טל מעבי; אלמוג כהן (יחיאל צגאי, 76), תמיר כהן, אמייה טגה; איתי שכטר (יאנגלביץ', 64), ג'ורג' בה, אובודו אוקוצ'ה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק