הרצליה ספגה הפסד רביעי

פרדי דוד ומכבי הרצליה בצרות אחרי שלא הצליחו גם היום להשיג נקודות מול בני יהודה שניצחה 0:2. ביטון (12) ועזריה (45, עצמי) עשו את העבודה לזהובים שהשיגו ניצחון ראשון

שבת 29 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT

בני יהודה השיגה את המטרה שאיתה היא הגיעה למשחק מול מכבי הרצליה: ניצחון. הזהובים גברו 0:2 על הרצליה החלשה וסיבכו אותה עם 0 נקודות מ-12 אפשריות.

הזהובים שלטו במשחק והיו טובים יותר לאורך המשחק, כאשר משה ביטון (12) ואיתן עזריה (45, עצמי) כבשו את השערים במהלך המחצית הראשונה.  

מהלך המשחק

שתי הקבוצות שיחקו משחק לא טוב בדקות הראשונות ולא היו קרובות כלל להזדמנויות, אך בדקה ה-12 משה ביטון מצא את עצמו במצב של אחד על אחד מול איתמר ניצן הצעיר ובעט את הכדור פנימה, 0:1 לבני יהודה.

סמוך לסיום המחצית הראשונה הכפילו הזהובים את היתרון כשמשה ביטון העביר לז'וזה דוארטה וזה כבש מקרוב כשאיתן עזריה הדף לשערו הוא. 0:2 לבני יהודה.

הרכבים

מכבי הרצליה: איתמר ניצן, רמי חליס, חיים מלכה, מארסיו ג'ובאניני, איתן עזריה, דייהו דיוויס, עומר בוקסנבוים, מהראן ראדי, כפיר אדרי, אלנתן סלמי, סעיד מקאסי.

בני יהודה: דלה איינוגבה, איציק עזוז, סלבר הודזיץ', זאב חיימוביץ', סאלם אבו-סיאם, אימורו לוקמן, אלי אברבנל, הרוויה קובאצ'ביץ', אסי בלדוט, משה ביטון, ז'וזה דוארטה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק