קטן עליהם

אחרי פתיחת העונה הרעה הגיעה תצוגת תכלית של מכבי חיפה עם 0:3 על מכבי ת"א - יניב קטן שנכנס כמחליף כבש צמד, פאוליניו סיים עם שער ובישול. הצהובים במקום האחד לפני אחרון

שבת 29 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה הגיעה היום לבלומפילד בתקווה לכבוש שער ראשון העונה ואולי להשיג נקודה ראשונה, משמע תיקו אחרי שלושה הפסדים בשלושת המחזורים הראשונים. ב"משחק התחתית" מול מכבי ת"א חיפה דרסה 0:3 וזה היה יכול להיגמר עם יותר שערים אחרי שהצהובים כבר ויתרו בשלב מסוים על המשחק.

חיפה הגיעה רעבה הרבה יותר ופאוליניו כבש את שער הבכורה שלו במדים הירוקים (היום חיפה שיחקה משום מה בשחור). יניב קטן, שלא פתח בהרכב נכנס בדקה ה-67 וכעבור שתי דקות פרע את החוב כשהחזיר בשער. בהמשך הגיע עוד קינוח של קטן עם סיומת נפלאה.

כעת בחיפה צריכים לשאוף להמשכיות. חיפה נראתה היום כמו קבוצה שהזכירה במשהו את אותה חיפה שדרסה את הליגה רק לפני שנתיים. במכבי ת"א הצרות גדולות הרבה יותר כשהקבוצה נמצאת במקום האחד לפני אחרון עם נקודה אחת בלבד. לניר לוין יהיה הרבה מה לחשוב בחול המועד.

מחצית ראשונה

חיפה הייתה מעט טובה יותר בדקות הראשונות של המשחק והגיעה גם להזדמנות הראשונה בדק ה-10 כאשר פעולה טובה שהתחיל ג'ובאני רוסו באגף הימני מצאה את רנאטו במרכז, וזה העביר לתומר חמד שבעט לא מספיק מדויק החוצה.

בדקה ה-19 ההזדמנות הראשונה של מכבי ת"א כשקמנאן מצא את אבי נמני שחיפש את השער אך שלח בעיטה מסוכנת החוצה. בדקה ה-25 עוד הזדמנות טובה לחיפה כשגוסטבו בוקולי קיבל כדור, השתלט ובעט, אך יבריץ' עצר. בדקה ה-34 ניסו קפיליטו, בלמה של מכבי ת"א הוחלף לאחר שנפצע ובמקומו נכנס עוז יפרח הצעיר.

בדקה ה-42 הסבלנות של חיפה השתלמה לה כשהרחקה לא טובה של ההגנה התל-אביבית מצאה את ג'ובאני רוסו שהשאיר לפאוליניו שהצטרף מאחור ובעט פנימה, 0:1 לחיפה.

מחצית שנייה

מכבי ת"א עלתה למחצית השנייה עם מטרה ברורה: להשוות וכמה שיותר מהר. בדקה ה-55 דקל קינן התקשה בשמירה על קמנאן שהגביה מהאגף השמאלי לאבי נמני שהתקדם למרכז והיה קרוב לנגיחה, אך דוידוביץ' הצליח ברגע האחרון להרחיק.

בדקה ה-67 החליט רוני לוי להכניס את יניב קטן במקום תומר חמד, זאת למרות הכותרות לפיהן רוני לוי מאוכזב מיכולתו.

שלוש דקות חלפו מהחילוף ומתברר שזה היה החילוף של המשחק כשגוסטבו בוקולי יצא במהירות קדימה ומסר כדור ליניב קטן ששעט ביחד איתו ובעט פנימה, 0:2 לחיפה.

החגיגה של חיפה נמשכה כשבוקולי העביר לפאוליניו בשבנגיעה אחת השאיר לקטן שלא התבלבל ובעט מצוין מול יבריץ' פנימה, 0:3 לחיפה.

הרכבים

מכבי ת"א: דראגוסלב יבריץ', יובל שפונגין, מילאן מרטינוביץ' (עומרי רון/74), ניסו קפיליטו (עוז יפרח/34), אורי שטרית, ארז מסיקה (יניב עזרן/57), שירן ייני, יוסי שבחון, רודי חדד, אבי נמני, יאניק קמנאן.

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אייל משומר, דייגו קרוסה, דקל קינן, פיטר מסיללה, בירם כיאל (אלון חרזי/83), פאוליניו, גוסטבו בוקולי, ג'ובאני רוסו, רנאטו (מאור מליקסון/79), תומר חמד (יניב קטן/67).

צילומים: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק