2

טובי לא רוצה למכבי פת

הקונגולזי כריסטיאן לאנדו טובי, מקבוצת מונס היה בדרך ללוזונים, אך לפי פירסומים בתקשורת הבלגית, החלוץ רוצה דווקא ללבוש צהוב. הברגנטינאי רנה לימה מועמד מוביל למכבי ת"א

יום חמישי 03 ינואר 2008
אשר גולדברג
 החלוץ הקונגולזי, כריסטיאן לאנדו טובי, היה אמור לנחות בתחילת השבוע במכבי פ"ת, אך לצערם של הלוזונים, החלוץ מקונגו לא נענה בחיוב לפניות, שנעשו אליו וניתק בשלב זה את הקשר עם הקבוצה ממלאבס.

בתקשורת הבלגית פורסם כי אותו לאנדו טובי, שחקנה של מונס, דווקא כן בדרך לישראל, אך לא לקבוצה של לוזון, אלא למכבי תל אביב. אי הוודאות בנוגע לרצונו של החלוץ, מעכב  בשלב זה את הגעתו לישראל,  ורק בסוף השבוע הקרוב צפויות להיות&nbɳp;התפתחויות בנוגע לחלוץ.

בעוד מכבי מנסה לעבור רשמית לבעלות של אלכס שניידר, הצוות המקצועי ממשיך במאמצים להתחזק.  הקשר הארגנטינאי, רנה לימה מקבוצת הפאר של ריבר פלייט הוא המועמד המוביל לאייש את הקישור של מכבי. במידהĠוהקשר ינחת בקריית שלום, הבעלים הנכנס של מכבי, שניידר, יצטרך לשלם מעל למליון דולר בכדי שהעסקה תצא אל הפועל.

אותו לימה היה מועמד גם לירוקים של רוני לוי, אך ככל הנראה בגלל תג המחיר הגבוה של הקשר ירדה האופציה לצרפו. חדשות טובות מגיעות מהבלם אבי יחיאל, שהחל להתאמן עם הקבוצה וצפוי לחזור בתוך שלושה שבועות להרכב בהדרגה.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק