היום התחלנו את הליגה

מאמן מכבי חיפה, רוני לוי התלהב מהניצחון 0:3 על מכבי ת"א: מקווה שניצור המשכיות. כוח משטרתי ליווה את לוני בצאתו מהאיצטדיון. ניר לוין: כבר עברתי מצבים כאלה בעבר

שבת 29 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT

אוהדי מכבי ת"א המתינו דקות ארוכות ללוני הרציקוביץ' בצאתו מאצטדיון בלומפילד לאחר התבוסה 3:0 למכבי חיפה, כשבמהלן הם קיללו וגידפו אותו. לוני, שלווה בכוח משטרתי שהגן עליו בדרך לרכב, עזב את האיצטדיון לעיני האוהדים שקיללו אותו.

ניר לוין, מאמן מכבי ת"א הסביר בסיום המשחק את היכולת החלשה של קבוצתו: "יש הרבה הסברים למה שקרה היום. אין ספק שקבוצה כמו מכבי ת"א לא יכולה להרשות לעצמה להיראות כפי שנראתה היום, אם כי יש לנו סיבות לדברים האלה. הפציעה של קפילוטו שיבשה לנו את כל התכנונים ושחקנים נוספים שלא עלו כשירים למשחק".

לוין הוסיף: "יש חוסר ביטחון כתוצאה מהמצב. יש לנו לא מעט שחקנים צעירים ובעיות. לא על הכל אני יכול לדבר עכשיו, חלק מהדברים הם דברים שצריכים להיפתר ברמת הקבוצה. אנחנו צריכים להיות עם סגל בריא ומלא. ידעתי שלאמן את מכבי ת"א זה תפקיד לחוץ ומלחיץ, בייחוד בתקופה שבה הקבוצה לא נמצאת בכושר טוב. עברתי כבר מצבים כאלה, גם מכבי ת"א עברה מצבים כאלה. צריך לתקן את מה שצריך ולהיות מוכנים למשחק הליגה הבא".

חיפה: היום התחלנו את הליגה

מכבי חיפה נכנסה לעניינים סוף סוף במחזור הרביעי בליגת העל עם ניצחון אחרי שלושה הפסדים. ניצחון 0:3 על מכבי ת"א בבלומפילד עשה את העבודה וסוף סוף רוני לוי יכול לחייך.

רוני לוי, מאמן מכבי חיפה: "היום התחלנו את הליגה, ואני מקווה שניצור המשכיות. צורת המשחק שלנו מבחינת רצון ומוטיבציה הייתה טובה מאוד. ככל שעבר המשחק הרמה עלתה ואני תמיד אומר לשחקנים שלי שמי שנותן הכל מקבל בחזרה".

על מה שעבר עליו ועל הקבוצה בשבועיים האחרונים, אמר לוי: "למכבי חיפה הייתה קבוצה טובה בשבע-שמונה שנים והיא עברה חילוף משמרות גדול מאוד. בנוסף נאלצנו לעשות הרבה מאוד שינויים שפגמו בנו מאוד. לפעמים לוקח זמן לשחקנים להתחבר ולהתלכד יחד, במיוחד כשיש צעירים רבים. אני מקווה שיהיה לזה פירות והמשכיות.

"אנחנו ממשיכים מכאן הלאה באותו מומנטום ואותה היכולת", הוסיף לוי. "החיים של מאמן קשים, אבל גם כשעשינו נצחונות גדולים לא יצאתי מגדרי, תמיד הייתי עם רגליים על הקרקע ובפרופורציות הנכונות. קשה לי מאוד עם האכזבות, אבל אני מאמין בדרך שלי".

ניר דוידוביץ' שנבחר כמצטיין אמר: "היום במחצית הראשונה עוד היה לנו קשה אבל אחרי השער שהבקענו השתחררנו. אני מקווה שנמשיך במגמה הזו. סך הכל יש לנו שחקנים חדשים ומוכשרים בקבוצה, ואני מקווה שעם הזמן נציג יכולת טובה יותר. בשבילי כל שחקן כמו קייסי שנעזב זה חבל ועצוב לי כי הייתי איתו מהשנה הראשונה בבוגרים. מעבר להיותו שחקן הוא חבר. אנחנו בקבוצה צריכים לנסות להישאר במסגרת הזו ולעשות את המוטל עלינו".

צילומים: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק