מאנה: לוני הוא הבעלים, נכון?

מאנה המחכה להליך המשפטי נגד הרציקוביץ' נראה שבור לאחר ההפסד אמש למכבי חיפה. "עכשיו אני כמו כל אוהד רגיל, המצב מביך תשאלו את הבעלים לוני מה יהיה?

שבת 29 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
רוני מאנה הביא עימו לבלומפילד את איש העסקים שייע בוימלגרין שתומך במכבי ת"א דרך חברת "אזורים", בוימלגרין נראה המום נוכח הקללות אותן ספגו ראשי מכבי במהלך כל המשחק ובתוכם הבעלים לוני הרציקוביץ'.

מאנה עצמו נראה די מדוכדך בסיום משחק ההפסד 3:0 למכבי חיפה ואמר ל-TELESPORT: "המצב כואב לי, אני עכשיו רק אוהד. לוני הרציקוביץ' הוא הבעלים, נכון? הוא לא רוצה אותי ואני לא יכול לעזור. בקרוב מאש תתקיים הפגישה והדברים יתבהרו. הכל כמובן יתנהל במקביל להליך הבוררות מלפני מספר שבועות".

הבוקר התברר כי גורמים שונים פנו למכבי ת"א במטרה לעזור לקבוצה על ידי מתן הלוואות לאגודה אך במכבי סרבו למהלך משום שלדברי אנשים מתוך המועדון הלוואות צריך להחזיר מאיפה שהוא. "לוני לא מתכוון להביא עוד כסף מהבית או מעסקיו והלוואות מסוג זה גוררות בהמשך רק ויכוחים ומריבות כך שעדיף להתעלם מיוזמות אלו" אמר גורם בכיר במועדון.

אותו גורם הוסיף כי "אין טעם בלהשקיע כסף בשחקן חדש שכן נכון לעכשיו ולמצב הנוכחי השחקנים שנמצאים בסגל הם אלו שצריכים להוציא את הקבוצה מהבור העמוק שאליו התדרדרה". מי שעדיין יכול אולי להושיע את מכבי הוא איש העסקים שמשון (שון) מקייטן אשר הבטיח לראשי הקבוצה אמש כי יגיע תוך עשרה ימים לארץ וימשיך את בדיקת נושא כניסתו לקבוצה. 

על המגרש שחקני מכבי כבר החלו להתרגל החל מאמש לעובדה שהם עשויים להיות שותפים למאבקי התחתית העונה. שחקן בכיר בקבוצה אמר לנו הבוקר, "ההגנה שלנו היא הדבר הכי הזוי בליגת העל. שום שחקן בה אינו מבין את הדברים הבסיסיים של כדורגל הגנתי השערים שאנו סופגים הם בסיס לבדיקה מקצועית משום שאין לקבוצה קו הגנה".

גורמים אחרים בקבוצה טוענים כי יש לשלוח מספר שחקנים לתקופת צינון ביציע כאשר מי שמובילים את הרשימה הם יוסי שיבחון, יובל שפונגין ויאניק קמנאן שאינם מחוברים בתקופה זו למשחק הכדורגל. חלק מהביקורת הופנתה גם לעברו של רודי חדד ששחקן מהקבוצה שאל: "איך יכול להיות ששחקן מהליגה הצרפתית שעלה הרבה כסף לא יכול לעמוד על הרגליים כבר לאחר 35 דקות"?

ההגנה של מכבי תצטרך להסתדר מול הפועל קריית שמונה ללא מילאן מרטינוביץ' שנפצע אמש שוב.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק