2

טוטנהאם רוצה את בן חיים

אחרי ניוקאסל, פנתה גם טוטנהאם לצ'לסי וביקשה לרכוש כבר עכשיו את הבלם הישראלי, טל בן חיים, שאינו מקבל הסברים מאברהם גרנט על רכישת הבלם של נבחרת סרביה, איבנוביץ'

יום חמישי 03 ינואר 2008
אשר גולדברג
טוטנהאם מצטרפת אל ניוקאסל במאבק וברצון להעביר לשורותיה את בלם צ'לסי הישראלי, טל בן חיים. ניוקאסל כבר פנתה השבוע לצ'לסי, כמו גם טוטנהאם, לה ההתקפה הטובה ביותר בליגה האנגלית יחד עם ארסנל (42 שערים), אבל ההגנה עם מספר ספיגות (38) בין 4 האחרונות בליגה.

מעמדו של טל בן חיים בעיניי אברהם גרנט אינו ברור. גרנט החתים אתמול את בלם נבחרת סרביה ולוקומוטיב מוסקבה, ברניסלב איבנוביץ', מה שגורם לטל בן חיים להיות מודאג, שכן לצ'לסי יש כמות גדולה של בלמים: ג'ון טרי, קרבאליו ואלכס שיחד עם ӑן חיים ואיבנוביץ' יסדרו חמישה בלמים שייאבקו על שני מקומות פנויים.

נכון לעכשיו, גרנט אינו נותן הסברים לטל בן חיים, אבל ברור שהקולות של אנשי התקשורת בלונדון מדברים שהשחקן הישראלי מועמד לעזוב למועדון אחר. עיתונאי אנגלי המכסה את הקבוצה סיפר ߩמאחורי הקלעים יש משא ומתן עם מספר קבוצות המעוניינות בבן חיים, ובתוך מספר ימים תיפול ההחלטה אם בן חיים יימכר או שיישאר בשלב זה עד סיום העונה. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק