חיפה מציגה: גברים בשחור

מכבי חיפה תופיע בתלבושת השחורה גם במשחק הליגה הבא מול כפר סבא. מנהל הקבוצה, מיקי דסה: "נשחק בשחור המדהים הזה כל עוד ננצח". יעקב שחר ורוני לוי יחליטו אילו זרים ישוחררו מהקבוצה. הקבוצה לדין

יום ראשון 30 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
אלפי הצופים שהגיעו לאיצטדיון בלומפילד בשבת בערב, הוכו בתדהמה ושיפשפו את עינהם כלא מאמינים. שחקני מכבי חיפה פשטו את האימוניות הירוקות וחשפו תלבושת שחורה משחור. איפה הירוק המסורתי? איפה הלבן עם הכתמים הירוקים? מתברר ששלושה הפסדים רצופים בפתיחת עונה הם סיבה טובה לנטוש מסורת ארוכה ורבת שנים. 

תארו לעצמכם את ליברפול נוטשת את התלבושת האדומה או את ריאל מדריד זונחת את הלבנה. בכל מקרה, במבחן התוצאה זה עבד. ועוד איך עבד. השחורים של חיפה הביסו את הצהובים (אולי גם אתם תחליפו צבע?) של מכבי תל אביב, 0:3. בצד ההחלטה על הרחקתו של קייסי מהקבוצה התקבלה מייד החלטה נוספת: מכבי חיפה תמשיך להופיע בתלבושת החדשה והשחורה גם במשחק הליגה הבא מול הפועל כפר סבא. 

מנהל הקבוצה, מיקי דסה, מדווח ל telesport על ההחלטה ההיסטורית:  "כל עוד ננצח נמשיך לשחק בשחור המדהים הזה. היינו אמורים לשחק בתלבושת הזאת כבר בעונה שעברה, בעיקר במשחקי חוץ. עכשיו, כשניצחנו בה את מכבי תל אביב בטוח שלא נוותר על השחור כל כך בקלות. עם זאת, בשום אופן גם לא נזניח את הירוק".

השבוע אמורה להתקיים פגישה בין נשיא הקבוצה, יעקב שחר, לבין המאמן רוני לוי בה ידונו השניים אלו שחקנים זרים ישוחררו ממכבי חיפה אם בכלל. בקבוצה קיימת התלבטות רבה בנושא אך נודע כי המועמדים לשחרור, נכון לעכשיו, הם דייגו קרוסה ופיטר מסיללה. 

בתוך כך ממשיך להיבחן בקבוצה החלוץ הדרום אפריקאי טמבוקסיני. הקבוצה תעמוד לדין משמעתי על זריקת החזיז לעברו של סלובודאן דראפיץ'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק