לטוטי יש יוזמת שלום

כוכב רומא מנסה להשכין שלום בין אוהדי קבוצתו לבין אוהדי מנצ'סטר יונייטד לקראת המפגש מחר באולד טראפורד. בין מחנות האוהדים שורר מתח מאז המהומות שפרצו לפני המפגש בין השתיים בעונה שעברה.

יום שני 01 אוקטובר 2007
אלכס נירנבורג
כוכב קבוצת רומא האיטלקית, פרנצ'סקו טוטי, התגייס על מנת להשכין שלום בין אוהדי קבוצתו לבין אוהדי מנצ'סטר יונייטד האנגלית לקראת המפגש מחר (ג') בין שתי הקבוצות במסגרת שלב הבתים בליגת האולופות.

תזכורת קצרה: עשרות מאוהדי מנצ'סטר נפגעו  ונזקקו לאשפוז בתום מהומה שפרצה באולימפיקו ברומא לפני המשחק בין שתי הקבוצות בשלב רבע הגמר במפעל הכדורגל היוקרתי באירופה. אוהדי מנצ'סטר טענו כי נתקלו באלימות קשה מצד משטרת איטליה ואוהדי רומא.  
כעת חוששים כי האוהדים האנגלים ינסו לנקום באוהדים האיטלקים  שיגיעו מחר לאולד טראפורד. 

על מנת להרגיע את האווירה שיגר פרנצ'סקו טוטי מסר אישי לקרלי לייס, אוהדת מנצ'סטר בת 23 שנפגעה במהומות ברומא. "אני מבקש את סליחתך על מה שקרה", אמר טוטי, "אני מקווה שהדבר לא פגע בדימוי של רומא בעינייך ובעייני אוהדי מנצ'סטר. כולי תקווה שתשובי לבקר ונתייחס אלייך כאורחת מיוחדת" . 

לייס אמרה לכלי התקשורת בבריטניה: "נחמד לקבל מסר אישי מכוכב בסדר גודל כזה. אני מקווה שבמשחק שיהיה בעוד מספר חודשים ברומא תהיה אווירה נעימה. אבל לעולם לא אוכל לסלוח למשטרה האיטלקית". 

למרות המסרים המרגיעים משטרת מנצ'סטר לא לוקחת סיכונים מיותרים והמשלחת שתגיע מרומא תזכה לאבטחה מתוגברת.

אגב, במפגש בשנה שעברה רומא ניצחה את מנצסטר באוליפיקו 1:2. האנגלים הגיבו בניצחון מוחץ באולד טראפורד 1:7 ועלו לשלב הבא.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק