ביתר מתעקשת על בן יוסף

אנשי בית"ר ירושלים התארחו בסוכתו של ארקדי גאידמק. גורם בקבוצה הגיב על אופציית שיחרורו של תומר בן יוסף: "אני מאמין שבן יוסף יישאר בבית"ר". אלירן דנין ועומרי אפק ישוחררו מהקבוצה

יום שני 01 אוקטובר 2007
אסף שקד

 יממה לאחר התיקו מול בני סכנין ולבית"ר ירושלים חיכה היום יום עמוס שכלל בין היתר ביקור בסוכתו של הבעלים ארקדי גיאדמק.

שער השוויון של ברק יצחקי אמש, שיחרר הרבה אוויר בקבוצה ובעיקר אצל האוהדים. הפיגור אליו נקלעה בית"ר כבר במחצית הראשונה, הכניס את הקבוצה למעין לחץ, אך השער של יצחקי היה כמו כדור הרגעה וכמובן הפך לשיחת היום באימון שקיימה אחר הצהריים הקבוצה.

ערפל גדול נמצא סביב שלושה שחקנים של המועדון, עומרי אפק, תומר בן יוסף ואלירן דנין. היום נפגש הסוכן של השלושה עם מנכ"ל בית"ר איציק קורנפיין ושמע ממנו כי בית"ר לא תעמוד בדרכם של השחקנים ואם הם רוצים, הם ראשיים למצוא קבוצות שיקלטו אותם.

לגבי דנין ואפק לא היה שום חידוש, אך ההפתעה הייתה גם תומר בן יוסף שקיבל את האור הירוק מהקבוצה. בשעות הערב בסוכה של ארקדי גיאדמק, הפכו השלושה לשחקנים המדוברים ביותר, אך כמו שהדברים נראים כעת,למרות האור הירוק שקיבל בן יוסף, הבלם לא יעזוב את בית"ר ירושלים.

גורם בכיר בקבוצה אמר היום בנושא בן יוסף: "תומר בן יוסף הוא שחקן שאנחנו רוצים שישאר בקבוצה. עם זאת אנחנו לא רוצים לפגוע בקריירה של אף שחקן ואם הוא מרגיש שהוא צריך לעבור לקבוצה אחרת לא נעמוד בדרכו. אני מאמין שבן יוסף ישאר בבית"ר ירושלים, הוא אחד הבלמים הטובים שיש היום בליגה והוא עוד יקבל את ההזדמנויות שלו".

בן יוסף לעומת זאת סירב להגיב לכל הדברים ואמר בקצרה: "אני שחקן בית"ר ירושלים, אוהב את הקבוצה ומחובר מאוד לאוהדים. אין לי טעם להגיב על עזיבה".

לגבי דנין ואפק, המצב ברור יותר והשניים יעזבו את הקבוצה כבר בשבוע הקרוב. אפק נפגש אתמול עם יו"ר מכבי חיפה יעקב שחר וסיכם בעל פה את תנאיו בקבוצה. כעת מה שנותר הוא לסגור את הפרטים בין חיפה לבית"ר על מנת שמעברו של הקשר יצא לפועל. בית"ר ירושלים לא מתכוונת לשחרר את השחקן בחינם ותבקש כסף עבור שחרורו.

אלירן דנין מחוזר ע"י הפועל כפ"ס, מכבי ת"א ומכבי חיפה וההערכה היא כי הוא יסגור בחיפה בסופו של דבר. כפר-סבא נכנסה לתמונה בסוף השבוע והביעה עניין גדול במגן, אך דנין מצידו הצהיר כי יעדיף לשחק בקבוצה גדולה. דנין לעומת אפק, יושאל לעונה אחת ובסיומה יחזור לבית"ר.

לאחר אימון הצהריים, הגיעה הקבוצה בהרכב כמעט מלא לסוכה של ארקדי גיאדמק בשכונת ממילא בירושלים. גיאדמק בירך את השחקנים באופן אישי ואמר לשחקניו כי בעונה הבאה הוא רוצה לראות אותם בליגת האלופות. 

שחקן הקבוצה מיכאל זנברג המשתייך גם לסגל נבחרת ישראל סובל בימים האחרונים מכאבי גב ושוחרר על ידי רופא הנבחרת מארק רוסנובסקי ממשחק הידידות של ישראל מול נבחרת הזרים שיערך מחר בשעה 17:30 באשקלון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק