2

פיני ושאראס בשידור ישיר

החל מהשבוע ישדר ערוץ ספורט 1 את משחקי משחקי אולימפיאקוס של פיני גרשון ופנאתינייקוס בליגה היוונית בשידורים ישירים

יום ראשון 06 ינואר 2008

מכבי ת"א נמצאת באחת התקופות הרעות, ונראה שלא רק הנהלת הקבוצה מתחילה להתגעגע
 לימי הזוהר של הקבוצה שכללה את פיני גרשון על הקווים ואת שאראס על המגרש. בעקבות העניין הרב במשחקיהם של הנציגים הישראלים  בליגת העל היוונית בכדורסל, ערוץ ספורט1  הודיע היום כי רכש זכויות השידור של משחקיהן של אולימפיאקוס, בהדרכת פיני גרשון, ופנאתינייקוס, בה משחק שרונאס יאסיקוביציוס.

 במסגרת זו ישדר הערוץ את משחקי הבית והחוץ של שתי הקߑוצות וילווה אותם גם במשחקי הפליאוף עד וכולל מפגשן הצפוי בגמר הפליאוף היווני. מעבר לעניין המתבקש בהצלחותיהם של גרשון ושאראס, מדובר בשתי הקבוצות הבכירות בליגה היוונית. לאחר 11 מחזורים, הקבוצות ממוקמות בשני המקומות הראשונים, כאשר לאולימפיאקוס של פיני גרשון נקודה אחת פחות מלקבוצתו של שאראס.

משחקיהן של שתי הקבוצות יועברו בשידור חי, כאשר ימי המשחק המקובלים בליגה היוונית הם שבת וראשון.

מספורט1  נמסר כי רכישת הזכויות הינה למשך השנים הקרובות. על פי ההערכות של גורמים בענף עלות רכישת הזכויות נאמדߪ במאות אלפי דולרים.

לדברי אדר זהבי, מנכ"ל ספורט1, "הערוצים ספורט 1 וספורט 2 שמים דגש על שידורים ישירים ורכישת זכויות השידור של מיטב אירועי הספורט המעניינים את חובבי הספורט בארץ. במסגרת זו הערוצים ימשיכו לרכוש את זכויות השידור של הקבוצות בהן יש מעורבות ישראלית".

יצויין כי ספורט1  רכש במהלך השנה האחרונה את זכויות השידור של מרבית הליגות בהם משחקים שחקנים ישראלים ובכלל ליגת העל בכדורגל, הפרמייר ליג האנגלית בה מאמן אברהם גרנט ומשחקים יוסי בניון, טל בן חיים ואליהם מצטרף תמיר כӔן ואת הליגה הבלגית בה משחקים אליניב ברדה, סלים טועמה, גילי ורמוט ואליהם מצטרפים עומר גולן וברק יצחקי. זאת כמובן בנוסף לזכויות ליגת העל בארץ.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק