ירושלים הובסה ב̭ 53 נקודות

חניכיו של דן שמיר הגיעו למשחק מול קאזאן במסגרת המחזור השמיני בגביע יול"ב עם יתרון 39 נקודות מהמפגש הראשון במלחה, אבל חזרו הביתה עם תבוסה קשה עוד יותר, 45:98

יום שלישי 08 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

אחרי שהפסידה בכל משחקי החוץ שלה העונה בכל המסגרות, ניסתה הפועל ירושלים לנצח ברוסיה את קאזאן במסגרת המחזור השמיני בגביע יול"ב.

במפגש הראשון בין השתיים ניצחה ירושלים בהפרש של 39 נקודות, אבל מאז הקבוצה הרוסית נמצאת בקו עלייה בליגה המקומית. גם ירושלים הגיעה עם מומנטום חיובי, אחרי העלייה לחצי גמר הגביע וניצחון הערב יכל להעניק לקבוצה בסיום שלב הבתים את המקום השני. בסיום המשחק, המקום השני הפך להיות משהו שלא חושביӝ עליו בקבוצה.  

רבע 1:

ירושלים פתחה טוב את המשחק ועלתה ל- 1:4 בזכות ארז מרקוביץ', שהמשיך את היכולת הטובה ממשחק הגביע מול בני השרון. כאן בערך הסתיימו הדקות הטובות של הקבוצה וקאזאן ברחה בריצה של  1:13, עד ליתרון 5:14 בזכות נקודות של צ'יקאלקין ולאברינוביץ', אחרי חמש דקות של משחק. 

נואל פליקס החליף את מרקוביץ' בדקה החמישית ושתי דקות אחר כל קרי נכנס במקומו של חג'ג', במטרה לעצור את הריצה של הרוסים. שרון ששון נכנס פנימה וקלע מהקו, אבל הרוסים הߞשיכו לקלוע. לאברינוביץ' המשיך לנהל את המשחק בצורה יעילה ויחד עם טוסק עלו ל - 10:24, דקה תשיעית. בדקה האחרונה גיא פניני קלע מקו העונשין וסיים את הרבע ביתרון רוסי של 14:26. 

רבע 2:

מרקוביץ' חזר לפרקט עם פתיחת Ӕרבע, אבל קאזאן המשיכה לקלוע מחוץ לקשת. שוב טוסק והפעם יחד עם סאבינוביץ' ההפרש עלה עד ל 18:35, אחרי ארבע דקות של משחק. מרקוביץ' קלע, אבל ביצע עבירה בלתי ספורטיבית לאחר מכן וקאזאן המשיכה לברוח. 

דקה ה- 16 הגיע הרגע וקאזאן עלתה ל- 20 נקודות̠הפרש מסל של פאדיוס. ההתקפה של ירושלים המשיכה לא לתפקד. גיא פניני קלע את חמש הנקודות האחרונות של הקבוצה ברבע, שהסתיים עם 11 נקודות בלבד לירושלים. הרוסים מנגד המשיכו לשלוט עם סאבנוביץ' ופדיוס עד ליתרון  25:46 במחצית. 

רבע 3:

אם בירושלים חשבו שהרבע השלישי אולי יביא שינוי, אז הוא טעה. הקבוצה של דן שמיר פשוט לא הצליחה להתחבר ולא קלעה. ארבע נקודות בחמש הדקות הראשונות אל מול 14 של קאזאן, הקפיצו את היתרון עד ל 29:58 לרוסים. לאברינוביץ' קלע וחילק אסיסטים שמקולוק ߔפך לנקודות עד ליתרון הגבוה. 

שרון ששון הלך פנימה וניסה להציל מעט מהכבוד שאבד מזמן. יהוא אורלנד דייק בזריקה לשלוש, אבל המשחק בשלב הזה כבר נגמר. לאברינוביץ' שלט במשחק ללא עוררין והפעם יחד עם סרגיי צ'יקאלקין, הסתיים הרבע השלישי ביתרון מבטיח̠עבור קאזאן ומשפיל עבור ירושלים, 39:72. 

רבע 4:

הרבע האחרון כבר היה חסר חשיבות עבור ירושלים, אבל לא עבור הרוסים שקיוו לסגור את פער 39 הנקודות מהמשחק הראשון והדרך הובילה לכך. פניני קלע ארבע נקודות בשתי הדקות הۨאשונות, אבל כאן ירושלים נעצרה. הסל האחרון של הקבוצה במשחק הגיע רק בדקה האחרונה מידי קרי וסגר רבע נוראי של הקבוצה עם שש נקודות בלבד. הרוסים מצידים לא עצרו עם לאברינוביץ' וטוסק שלא החמיצו עד ליתרון המביש 43:85. גם בדקות האחרונות זה לא השתנה. את הנקודות במשחק קלע לאברינוביץ' מהקו וסיים ערב נוראי עבור ירושלים וכמעט ללא טעויות לקאזאן עם ניצחון 45:98.  

בלטו בקאזאן: דריוס לאברינוביץ' 31 נקודות ו - 13 ריבאונדים, טאריק קירקסאיי 26 נקודות ו - 11 ריבאונדים, מרקו טוסק עם 24 נקודוߪ. הבולט בירושלים היה גיא עם פניני עם עשר נקודות.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק