מכבי גברה על פאנליניוס

מכבי ת"א ניצחה את משחקה הראשון בטורניר ניקוסיה כשגברה על פאנליניוס היוונית 83:103 תוך תצוגת משחק טובה של פרייזר, קאמינגס ובלות'נטאל. מחר מכבי מול פיני ואולימפיאקוס

יום שישי 05 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
ההרכב החדש שבנו עודד קטש וצביקה שרף במכבי ת"א ממשיך לעשות את ההכנות האחרונות שלו לקראת העונה החדשה שבפתח. הערב שיחקה מכבי ת"א מול פאנליניוס היוונית בפתיחת טורניר ניקוסיה היוקרתי.

זהו משחק האימון השלישי של הצהובים ששבו באמצע השבוע מסלובניה לאחר ניצחון אחד מול דומז'אלה והפסד בעשרים הפרש לאולימפיאה לובליאנה. היא תחסר את שלושת הפצועים: טל בורשטיין, וויל ביינום וניקולה וויצ'יץ'.

רבע ראשון
שלושת השחקנים החדשים של הצהובים פרייזר, קאמינגס וכספי העלו את מכבי ליתרון מהיר של 4:14. היוונים עוד הצליחו לצמק במעט אך כניסתו של דרק שארפ למגרש הותירה את היתרון הדו ספרתי (9:21). מכאן היוונים הצליחו לצמק במעט את התוצאה וירדו למנוחה בין הרבעים בפיגור של שמונה נקודות, 17:25 למכבי.

רבע שני
תחילת הרבע הייתה דומה לתחילת המשחק כשפרייזר ומוריס העלו את הצהובים שוב ליתרון דו ספרתי לפני שקטש החל לעשות חילופים אשר מנעו מקבוצתו לרוץ. היוונים הצליחו בדקות האחרונות לשוב למשחק וירדו למחצית בדיוק כמו בסיום הרבע הראשון, בפיגור שמונה נקודות, 37:45 למכבי.

רבע שלישי
היוונים פתחו את הרבע השלישי במומנטום קל ושלשה של שהורידה את ההפרש לחמש נקודות בלבד. היוונים התקרבו למכבי מהלך הרבע השלישי בזכות משחק הגנה טוב והגנה חלשה של הבחורים של קטש שדיוויד בלות'נטאל שמר על היתרון שלה עם שלשה כשהעלה ל-52:57, לפני שמכבי שוב רצה ל-3:11. 

וונטינגו קאמינגס המשיך לבלוט עם סל שדה יפה נוסף והעלה את הצהובים ליתרון 58:75 שתי דקות לסיום הרבע. לפני ששלשה של מוריס הורידה את מכבי למנוחה שבין הרבעים ביתרון 61:79 בסיום הרבע השלישי.

רבע רביעי
מסירה יפה של הלפרין למוריס שסיים את ההתקפה הראשונה של מכבי ברבע הרביעי בדאנק העלתה את הצהובים ליתרון של עשרים הפרש 61:81. היוונים עוד ניסו לצמק את הפער כשהורידו את ההפרש ל-69:84 אך רצף שלשות של בלות'נטאל והגנה חזקה של הצהובים העלו אותה ליתרון של 23 נקודות חמש דקות לסיום המשחק שהפך ממשחק אימון של מכבי למשחק אימון חד צדדי. 

מכבי המשיכה לשוט אל עבר הניצחון השני שלה העונה כשעל הדרך רגב פנאן קלע שלשה שהעלתה את הצוהבים ל-83:101 לפני שליאור אליהו קבע את תוצאת המשחק 83:103.תגובות

b

טלספורט בפייסבוק