אקט מיני מול המצלמות

אחרי ההשעיה של כוכבי ולנסיה, הגיע היום מכה חדשה למועדון. סרטון של הרכש החדש, הקשר הארגניטאי הצעיר, אבר באנגה, מופיע באינטרנט בו הוא מככב עירום כביום היוולדו

יום שלישי 08 ינואר 2008
אבי יופה
אחרי שהישעה לפני כחודש את השוער סנטיאגו קניזארס ואת הקשרים דיוויד אלבלדה ומיגל אנגולו, נפלה היום מכה חדשה על ולנסיה של המאמן רונאלד קומאן, מכיוון בלתי צפוי. 

הרכש החדש של הקבוצה, הקשר הארגנטינאי הצעיר אבר באנגה, צילם עצמו במצלמת אינטרנט עירום כביום היוולדו. הסרט השנוי במחלוקת, שאורכו קרוב לשש דקות, מופיע באתר שיתוף קבצים ארגנטינאי ומספר הכניסות אליו עלה בצורה ניכרת מאז ששחקן בוקה ג'וניורס לשעבר חתם בקבוצה הספרדית, כך על פי דיווח בעיתון מארקה. 

בסרט הווידאו, שכותרתו "באנגה, תמיד גדול", נראה השחקן מנהל שיחת וידאו עם אדם אחר במשך כמה דקות ולאחר מכן מבצע פעולה מינית מול המצלמות. 

"יש לנו כבר יותר מדי בעיות", הודה שחקן ולנסיה חואקין סאנצ'ז, "Ӑנחנו מקווים שלא יקרו עוד אירועים במועדון. הכל יצא בבת אחת וזה לא טוב לקבוצה ולשחקנים, שהאווירה הרעה נכנסת אלינו לחדר ההלבשה". 

ולנסיה שילמה לבוקה עבור שחקן נבחרת ארגנטינה עד גיל 20  17.6 מיליון אירו והח۪ימה אותו על חוזה לחמש שנים וחצי. 

ואם כל הצרות האלו לא מספיקות לקבוצה, אז שחקן נוסף במועדון, הקשר הפורטוגלי מנואל פרננדס, בילה את בוקר יום שישי במעצר, אחרי אירוע בו היה מעורב במועדון לילה בעיר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק