מירוסביץ' יעדר מהמשחק מחר

הקשר הצ'יליאני של בית"ר נעדר מהאימון המסכם בגלל כאבי ראש, יעדר מהמשחק מחר. בן יוסף ועזריאל זומנו לסגל, ברוכיאן צפוי לפתוח בהרכב

שבת 06 אוקטובר 2007
אסף שקד
  בית"ר ירושלים ערכה הבוקר את האימון המסכם באצטדיון טדי, בו כצפוי לא תרגל שום את ההרכב שיפתח מחר מול מ.ס אשדוד. 

האימון שהיה אמור להתקיים בבית וגן, הועבר לאצטדיון טדי וזאת משום שבאותה העת שיחקה קבוצת הנוער של המועדון מול ראשון-לציון (שחקניו של עזורי אגב ניצחו 1-2 ורשמו ניצחון חמישי ברציפות).

מן האימון היום נעדר מילובאן מירוסביץ' שסובל מדלקת באוזניים. הקשר ששותף במחצית השנייה מול סכנין, חש אתמול בלילה בכאבי ראש חזקים והיום קיבל שחרור מהאימון. עקב ההעדרות שלו מהאימון המסכם,  הוא לא יכלל בסגל המשחק מחר.

עידן טל שספג אתמול מכה חזקה בצלעות, חזר להתאמן היום באופן מלא אם כי נראה כי מחר הוא יפתח על הספסל לראשונה העונה. ברוכיאן שנמצא בתקופה טובה מאוד- צפוי לפתוח בהרכב והשאלה היחידה היא מי מבין השניים ירד לספסל- עידן טל או חברו לקישור האחורי גל אלברמן.

מלבד ההתלבטות לגבי עמדת הקשר, יתר העמדות מיואשות ולא צפויים להיות שינויים בהרכב של בית"ר. יצחקי ורומולו שממשיכים להציג יכולת גבוהה מאוד באימונים, ימשיכו לשתף פעולה גם מחר. 

המאמן יצחק שום ערך אסיפה קבוצתית בה אמר בין היתר: "אשדוד היא כמו חיה פצועה. אל תזלזלו בהם". לשחקני ההגנה נתן המאמן הוראות מפורטות והזהיר אותם בעיקר מהחלוץ שי הולצמן.תומר בן יוסף שלא נכלל עד כה בסגל הקבוצה במשחקי הליגה, יהיה בין ה-18 מחר לראשונה העונה. ביחד עם הבלם יכלל בסגל גם החלוץ הצעיר והמוכשר חן עזריאל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק