מכבי תא חייבת זעזוע ענק

במכבי ת"א מבינים שהליגה השנייה מתקרבת מידי שבוע. לוין: לא הגיעו לנו הנקודות. האחריות היא שלי. המאמן המנצח, בן שמעון: היינו צריכים לנצח, למרות שהורחק לנו שחקן

שבת 06 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

הלם כללי במכבי ת"א אחרי ההפסד בגליל, להפועל קרית שמונה, 0:1. הבעלים, לוני הרציקוביץ', נשאר בבית בגין מחלה, שגורמת לו לא להיות מעורב בנעשה בימים האחרונים. בינתיים, שוהה גם רוני מאנה בארה"ב ומצבה של הקבוצה נראה כמו עדר ללא רועה.

בכיר בצהובים אמר הערב ל-TELESPORT: "מכבי ת"א נראית קבוצה חולה ומפורקת. נראה ששום שינוי כבר לא יוכל למנוע את הירידה לליגה השנייה. אין דרך אחרת, צריך לבצע זעזוע שיתחיל בעמדת המנג'ר, אבי נמני ובעמדת המאמן, ניר לוין. יש שחקנים שצריך להוציא אותם לחופשה מכדורגל כמו רודי חדד, יוסי שבחון, יניב עזרן, יניק קמאנן ושירן ייני. יש אפשרות להביא שחקנים חדשים, שאינם רשומים במועדונים באירופה ולהציל את הקבוצה".

המנכ"לית, תמי פרידמן, עזבה את המגרש בשתיקה מופגנת אחרי "מופע האימים" שלה על הפסיכיאטר מאושוויץ'. במכבי ת"א מפנים את חיצי הביקורת כלפי השופט, שי שטרית, אבל זו בריחה מהמציאות של המאמן, ניר לוין, שמבטיח לטפל מעכשיו ביכולת של קבוצתו.

מחר (ראשון), אם לוני הרציקוביץ' יחלים, תתקיים ישיבת חירום בהשתתפותם של נמני, לוין, הרציקוביץ' ופרידמן.

לוין, מבין שהוא הגיע למצב לא קל ואמר אחרי המשחק: " הרבה דברים עוברים בראש. הקבוצה לא נראית טוב. צריך לתקן הרבה דברים. צריך להכשיר את השחקנים הפצועים. היום נוספה לנו עוד פציעה. זה לא תירוץ. לא שיחקנו טוב. לא הגיעו לנו נקודות. יש לי טענות לשיפוט. זה ברור שבגלל שהוא שלף אדום, הוא לא נתן אדום נוסף לאמנגואה. האחריות היא שלי. יש כאן שחקנים מספיק טובים, עם כל הבעיות והצרות. צריכה להיות יותר לחימה". 

המאמן המנצח, רן בן שמעון, האמין בניצחון, גם כהורחק לו שחקן: "כל משחק קשה. צריך לנצח את המשחקים האלה, למרות שירדנו בחיסרון מספרי. הגענו להרבה מצבים. אני מאוד מרוצה מהניצחון".

גיא צרפתי, שנתן משחק טוב בקרית שמונה והוחלף: "היה פה משחק מהנה, איכותי והתקפי. הוחלפתי, בגלל שיקול של המאמן. מי שנכנס במקומי עושה עבודה נפלאה. אנחנו קבוצה מאוד קבוצתית וכל אחד עשה את העבודה שלו היום".

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק