קטש ניצח את פיני

לאחר שניצחה אתמול, הצהובים של קטש ניצחו גם את אולמיפיאקוס 95:81. קטש רשם ניצחון היסטורי על מאמנו לשעבר בטורניר לימאסול.

שבת 06 אוקטובר 2007
אביחי קריבצ'יק
מכבי המתחדשת, ממשיכה לנצח והערב,חניכיו של קשט ניצחו  את הקבוצה של פיני 95:81. מכבי פתחו רע את המשחק ,והיו כבר בפיגור של 13 נקודות. אך, החבורה של קטש, הוכיחה שיש לה נשמה וחזרה בגדול עם תצוגת תכלית של אליהו, הלפרין וכספי הצעיר, שהוכיחו שיש עתיד למועדון הצהוב.

גם הזרים של מכבי, הצדיקו את בחירתם לסגל הצהוב, טראנס מוריס דאג בעיקר להגנה, פייזר הוכיח שיש לו יכולות של שחקן נ.ב.א, ובלות'נתאל השחקן חדש-ישן של מכבי המשיך לספק גם הערב את הסחורה עם נקודות חשובות.

רבע ראשון 
מכבי פתחה את המשחק עם החמישה, שפתחה אתמול מול פנאיולנוס: פייזר, בלות'נתאל ,עומרי כספי, קאמינגס, והלפרין .מכבי הייתה צמודה לקבוצתו של פיני אך אז, אולימפיאקוס ניצלה טעוית של הצהובים וברחה ל20:9. קטש לקח פסק זמן אך גם זה לא עזר, הקבוצה של קטש ספגה 35 נקודות, דבר שהיא לא יכולה להרשות לעצמה.הרבע הסתיים ב 35:21 לאדומים של פיני.

רבע שני
מכבי שיפרה את ההגנה שלה ברבע השני, הרבה בזכות טארנס מוריס המצוין, שהוסיף מסה באזור הצבע ועצר את הסחף בהגנה. מוריס דאג להגנה, שארפ הוסיף מנהיגות, ובעיקר מרכוס פייזר הראה לנו שמדובר בשחקן מהרמות הגבוהות, שדאג להחזיר את מכבי למשחק עם מספר מהלכים מרשימים שתורגמו לסלים.מכבי מחכה את הפיגור שלה מהרבע הראשון, והצליחה להשוות את התוצאה ל51:51.

רבע שלישי
מכבי פתחה מצוין את הרבע השלישי, עם שני שלשות מהירות של קאמינגס ונקודות קלות של בלות'נתאל שהעניקו לה ריצה של 13:2.מי שהיה מהבולטים ברבע היו אליהו וכספי שהוכיחו שיש עתיד לישראלים הצעירים של מכבי, שניהלו את המשחק בתבונה רבה.מי שהחזיק את אולימפיאקוס היה בוריסיס ששלט בצבע ושמר את הקבוצה של פיני במשחק.אליהו חתם את תוצאת הרבע עם סל על הבאזר.77:64 למכבי.

רבע רביעי
הרבע לא התעלה לרמה גבוהה, ומכבי הצליחה לשמור על היתרון שלה עד סיום המשחק . הלפרין הצליח לסחוט עבירה בלתי ספורטיבית, דבר שהיה בעוכריה של היריבה האדומה ועזר למכבי לנצח את אולימפיאקוס במשחק טוב שלה. בסיום 95:81 למכבי של קטש.

קטש היה מאושר בסיום המשחק:"זה היה המשחק הכי טוב שלנו השנה, בחצי הראשון היה משחק יותר טוב שלנו מבחינת התקפה, אך לעומת זאת, בחצי השני שיפרנו את משחק ההגנה  עם מספקר שינויים שערכנו. אולימפיאקוס קלעו באחוזיים מטורפים והיה קשה לעצור אותם בעיקר בחצי הראשון, יש להם כלים מצוינים בהתקפה. אני מאושר בשבילנו שהעסק מתתחיל להתחבר". 

שחקן הרכש החדש של צהובים פייזר ,סיכם:"הגעתי למשפחה שנקראת מכבי תל אביב, אני מאושר מאוד במכבי, אני מודע לציפיות ממני ומהלחץ להשגים, אך אני  מאמין שעם הכישרון של הקבוצה נצליח. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק