הזהובים הביסו את סכנין

בני יהודה חזרה הערב לשכונה, באופן חד פעמי והביסה את סכנין 3:0, בתצוגה מרשימה של הזהובים.ביטון, בלדוט ודוארטה כבשו לכתומים שחורים.

שבת 06 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
 בני יהודה חזרה היום לשכונה, מגרשה המיתולוגי, בו אירחה את בני סכנין של אלישע לוי,לעיני 3000 צופים, שרובם כתומים שצבעו את השכונה בכתום כמו בימים הטובים.חניכיו של שירזי, הוכיחו הערב, שהם הסיקו את המסקנות מהעונה שעברה שהייתה כישלון עבורם. והערב הראו לכולם, שהם רוצים לראות את החלק העליון של הטבלה.

בני יהודה רשמה את הניצחון השני ברציפות שלה העונה, ניצחון שהעלה אותה למקום ה5 בטבלה עם 8 נקודות ליגה. 

מאמן הכתומים, שירזי לא יצא מגדרו לאחר הניצחון:"ניצחנו וזה חשוב, אך יש מה לשפר, למרות שניצחנו בשכונה, המגרש הראוי ביותר עבורנו זה בלומפילד ,שבו בני יהודה הגיעה למה שהיא הגיעה, בשנים האחרונות.אם נמשיך בקו ההתקדמות הזה, נוכל להגיע למקומות 3-4 , מקומות שאנו מכוונים אליהם, בסך הכל אני מרוצה".

לעומתו של שירזי, מאמן סכנין, אלישע לוי, נשמע מאוכזב:"הם ניצלו עד תום את ההזדמנויות שלהם, לעומת זאת אנחנו הגענו למצבים, אך לא השכלנו לכבוש. נצטרך לעבוד קשה ולשחק יותר אגרסיבי, על מנת לנצח,פספסנו הזדמנות להצמד לצמרת".

מחצית ראשונה

בני סכנין פתחה טוב את המשחק, וכבר בפתיחת המשחק, הפעילה לחץ על הכתומים.מאור בוזגלו, הכישרון הצעיר של סכנין פרץ מהאגף ושלח כדור רוחב ליבוריאן הארמני שבעט קרוב לקורת שערו של אינוגבה.


בדקה ה-19, הגיע השער הראשון של חניכיו של שירזי, מכדור קרן של אסי בלדוט, שהגיע לרגליו של דוארטה, שבעט כדור מהאוויר, שפגע בהגנת סכנין והגיע היישר אל משה ביטון שבעט בבעיטת מספרת מ5 מטרים את הראשון של הזהובים.

מחצית שניה
בדקה ה-52, הגיע השני של הכתומים, מפנדל של אסי בלדוט, כתוצאה מהכשלה של עאבד ראבח על משה ביטון. בני יהודה מובילה 2:0 .

בדקה ה-65, בני יהודה הבקיעה את שערה השלישי ,מראשו של ז'וזה דוארטה, לאחר הגבעה מדויקת של בלדוט מהאגף. הכתומים מובילים כבר 3:0.

הרכבים:

בני יהודה: דלה איינוגבה, איציק עזוז, זאב חיימוביץ', סלבר הודיץ', סלאם אבו סיאם, אלירן עטר,(אלי אברבאנל, 66), אימרו לוקמן, אסי בלדוט,(עוז ראלי, 75) הרוויה קובאצ'יביץ', משה ביטון,(אלי ביטון, 72) ז'וזה דוארטאה.

בני סכנין:מאיר כהן, פטי, לאוניד קרופניק, עאבד ראבח, באסם גאניים, לוקאש סורמה, ג'ון קולמה, חאלד חאליילה(מוסא שעאבן), לירון וילנר,(אבו סאלח,70) מאור בוזגלו, איליה יבוראין.

שופט:איתן טבריזי, איצטדיון שכונת התקווה.
תגובות

2

טלספורט בפייסבוק